تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 14:57. باشگاه پرسپولیس حاضر نیست بابت جذب «بشار رسن» بازیکن جوان عراقی پول زیادی پرداخت کند. به گزارش مهر، بشار رسن هافبک تیم ملی عراق یکی از گزینه های خرید مسئولان باشگاه پرسپولیس است تا این بازیکن زیر ۲۳ سال را به خدمت بگیرند. از قرار معلوم مذاکرات باشگاه پرسپولیس با بشار رسن به دلیل پیشنهاد سنگین مالی این بازیکن متوقف شده است. پرسپولیسی ها حاضر نیستند مبلغ زیادی برای این بازیکن پرداخت کنند. به همین خاطر به مدیربرنامه های این بازیکن اعلام کرده اند تخفیف ...

شرط پرسپولیسی شدن«بشار رسن»/ تخفیف بده و قرارداد امضا کن

تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 14:57


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس حاضر نیست بابت جذب «بشار رسن» بازیکن جوان عراقی پول زیادی پرداخت کند. 

به گزارش مهر، بشار رسن هافبک تیم ملی عراق یکی از گزینه های خرید مسئولان باشگاه پرسپولیس است تا این بازیکن زیر ۲۳ سال را به خدمت بگیرند. از قرار معلوم مذاکرات باشگاه پرسپولیس با بشار رسن به دلیل پیشنهاد سنگین مالی این بازیکن متوقف شده است.

 

پرسپولیسی ها حاضر نیستند مبلغ زیادی برای این بازیکن پرداخت کنند. به همین خاطر به مدیربرنامه های این بازیکن اعلام کرده اند تخفیف ویژه ای را بدهد.

 

گفته می شود رقمی که مسئولان پرسپولیس برای بشار رسن در نظر گرفته اند نزدیک به ۱۳۰ هزار دلار است و بیشتر از اینها برای جذب این بازیکن عراقی هزینه نمی کنند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه