شواین اشتایگر از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. تاریخ انتشار : جمعه, 08 مرداد 1395 13:29. باستین شواین اشتایگر از بازی‌های ملی خداحافظی و با انتشار بیانیه ای از هوادان فوتبال در کشور آلمان تقدیر کرد. به گزارش ایسنا، بعد از میرسلاو کلوزه و فیلیپ لام، یکی دیگر از نسل طلایی بازیکنان تیم ملی آلمان که قهرمان جام جهانی شد، از تیم ملی این کشور خداحافظی کرد. شواین اشتایگر در یورو 2016 یک گل برابر اوکراین به ثمر رساند ولی اشتباهش در دیدار برابر فرانسه باعث شد تا فرانسه از روی نقطه پنالتی دروازه مانشافت ...

شواین اشتایگر از بازی‌های ملی خداحافظی کرد

تاریخ انتشار : جمعه, 08 مرداد 1395 13:29


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,باستین شواین اشتایگر

باستین شواین اشتایگر از بازی‌های ملی خداحافظی و با انتشار بیانیه ای از هوادان فوتبال در کشور آلمان تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا، بعد از میرسلاو کلوزه و فیلیپ لام، یکی  دیگر از نسل طلایی بازیکنان تیم ملی آلمان که قهرمان جام جهانی شد، از تیم ملی این کشور خداحافظی کرد. شواین اشتایگر  در یورو 2016 یک گل برابر اوکراین به ثمر رساند ولی اشتباهش در دیدار برابر فرانسه باعث شد تا فرانسه از روی نقطه پنالتی دروازه مانشافت را باز کند.حالا این بازیکن خداحافظی خود را از تیم ملی این کشور اعلام کرد.


همچنین گفته می‌شود، شواین اشتایگر 31 ساله یکی از بازیکنانی است که مورینیو تمایلی به ماندن او در یونایتد ندارد و به احتمال زیاد با آمدن پوگبا به اولدترافورد از این تیم جدا خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه