تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 دی 1395 14:10. انتشار تصویری از مارادونا در حال شادی از شکار نوعی آهو در صحرای امارات، خشم مردم و دوستداران حیوانات را در سراسر جهان برانگیخته است. به گزارش فارس، اسطوره فوتبال جهان که البته به خاطر شرب خمر و چاقی مفرط و فساد اخلاقی، همچنین هم‌دستی با مافیای بزرگ مواد مخدر در 10 سال گذشته از محبوبیتش کاسته شده، این بار در اقدامی عجیب و غیر انسانی دست به شکار گونه‌ای کمیاب و در حال انقراض از آهو زده و تصویر آن را نیز منتشر کرده است. انتشار این تصویر نشان می‌دهد که ...

شکار گونه در حال انقراض توسط اسطوره / عکس

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 دی 1395 14:10


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مارادونا

انتشار تصویری از مارادونا در حال شادی از شکار نوعی آهو در صحرای امارات، خشم مردم و دوستداران حیوانات را در سراسر جهان برانگیخته است.

به گزارش  فارس، اسطوره فوتبال جهان که البته به خاطر شرب خمر و چاقی مفرط و فساد اخلاقی، همچنین هم‌دستی با مافیای بزرگ مواد مخدر در 10 سال گذشته از محبوبیتش کاسته شده، این بار در اقدامی عجیب و غیر انسانی دست به شکار گونه‌ای کمیاب و در حال انقراض از آهو زده و تصویر آن را نیز منتشر کرده است.

 

انتشار این تصویر نشان می‌دهد که خود اماراتی‌ها نیز به تعهدات بین المللی خود نسبت به سازمان‌های مردم نهاد به خصوص انجمن دفاع از حقوق حیوانات پایبند نبوده و نیستند.

 

این سازمان جهانی به صورت رسمی از مارادونا شکایت کرده و قصد دارد بودجه مربوط به حفظ این گونه را قطع کند و به جای دولت امارات به رابط معتمد خود در این کشور پرداخت نماید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه