ورزش > والیبال - در آغاز بیست و پنجمین دوره لیگ جهان�� والیبال تیم های آمریکا،آلمان و بلژیک مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

شکست برزیل در لیگ جهانی والیبال/آمادگی بالای ایتالیا و زایتسیف برای بازی مقابل ایران - تصویر 1

شکست برزیل در لیگ جهانی والیبال/آمادگی بالای ایتالیا و زایتسیف برای بازی مقابل ایران

ورزش > والیبال - در آغاز بیست و پنجمین دوره لیگ جهانی والیبال تیم های آمریکا،آلمان و بلژیک مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛برزیلی ها که دراین مسابقه میزبان بودند تمام تلاش خودشان را کردند تا با استفاده از شرایط میزبانی ایتالیا را به زانو در بیاورند اما زایتسیف و دوستانش بلایی سر آنها آوردند که باعث شد شکست سه بر یک را در خانه خودشان تجربه کنند.

این اتفاق در حالی افتاد که در دیگر بازی از لیگ جهانی والیبال آمریکا و بلغارستان به مصاف هم رفتند که این بازی هم با پیروزی سه بر دو آمریکایی ها همراه بود. نکته جالب اینجاست که بلغاری ها هم در خانه خودشان این شکست را متحمل شدند.

اما در گروه دوم از این مسابقات بلژیک سه بر صفر استرالیا را شکست داد و ژاپنی ها هم که مهمان آلمان ها بودند با نتیجه سه بر صفر چشم بادامی ها را شکست دادند.

لیگ جهانی در حالی آغاز شده است که ملی پوشان کشورمان روز جمعه نهم خرداد ماه و در نخستین بازی خودشان به مصاف ایتالیا خواهند رفت.

 

251 41

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه