طارمی؛ تازه ترین دلیل برانکو برای اعتراض به اردوهای تیم‌ملی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 05 مهر 1395 09:51. سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد طارمی تازه آماده شده‌بود. به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی با اینکه خیلی دیر به جمع قرمزها اضافه شد، اما برانکو بعد از گذشت 4 هفته او را فیکس بازی داد. اتفاقا طارمی هم روز به روز آماده‌تر شد و در بازی مقابل سپاهان با 2 گلی که زد هم باعث کسب 3 امتیاز مهم شد هم خودش را 3 گله کرد. او که انگار با انگیزه بالایی برای ادامه روند رو به رشد فصل قبل خودش تلاش می‌کند، در حا ...

طارمی؛ تازه ترین دلیل برانکو برای اعتراض به اردوهای تیم‌ملی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 05 مهر 1395 09:51


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد طارمی تازه آماده شده‌بود.

 به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی با اینکه خیلی دیر به جمع قرمزها اضافه شد، اما برانکو بعد از گذشت 4 هفته او را فیکس بازی داد. اتفاقا طارمی هم روز به روز آماده‌تر شد و در بازی مقابل سپاهان با 2 گلی که زد هم باعث کسب 3 امتیاز مهم شد هم خودش را 3 گله کرد. او که انگار با انگیزه بالایی برای ادامه روند رو به رشد فصل قبل خودش تلاش می‌کند، در حال حاضر در اردوی تیم‌ملی در ارمنستان است و در بازی روز جمعه پرسپولیس در جام حذفی هم مثل دیگر ملی پوشان این تیم حضور ندارد.

 

همین مسئله به تازه ترین دلیل برانکو برای انتقاد از تعطیلی‌های طولانی مدت لیگ تبدیل شد. موضوعی که در این چند وقت اخیر چالش اصلی مربیان و تیم‌ملی بوده‌است. سرمربی پرسپولیس هم در مصاحبه خودش با روزنامه خبرورزشی چاپ امروز گفته وظیفه باشگاه ها تربیت بازیکنان و فرستادن آنها به تیم‌ملی است. اما او بعد از این حرف یک اما آورده و بعد از این اما، نارضایتی از دوری طارمی آن هم در مقطعی از زمان که آمادگی او داشت روز به روز بیشتر می‌شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه