طارمی و رضاییان در فرودگاه آتاتورک نبودند. ورزش > فوتبال ملی - بر خلاف شایعات منتشر شده در تعدادی از کانال های تلگرامی ، مهدی طارمی و رضاییان در فردگاه ترکیه نبوده اند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی طارمی و رامین رضاییان که انتقال جنجالی شان به ریزه اسپور ترکیه فوتبال ایران را لرزاند ، سه شنبه شب قرار نبوده به تهران بیایند. درحالی که تعدادی از کانال های تلگرامی نوشته بودند گوشی های همراه این دو بازین خاموش است و در زمان انفجارهای استانبول آنها می خواستند به تهران برگردند ، این دو بازیکن ...

طارمی و رضاییان در فرودگاه آتاتورک نبودند

ورزش > فوتبال ملی - بر خلاف شایعات منتشر شده در تعدادی از کانال های تلگرامی ، مهدی طارمی و رضاییان در ��ردگاه ترکیه نبوده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی طارمی و رامین رضاییان که انتقال جنجالی شان به ریزه اسپور ترکیه فوتبال ایران را لرزاند ، سه شنبه شب قرار نبوده به تهران بیایند. درحالی که تعدادی از کانال های تلگرامی نوشته بودند گوشی های همراه این دو بازین خاموش است و در زمان انفجارهای استانبول آنها می خواستند به تهران برگردند ، این دو بازیکن اصلا چنین قصدی نداشتند و قرار است تا پایان هفته برای تحویل گرفتن وسایل شان زندگی شان در ترکیه بمانند. مهدی طارمی در همان زمان با یکی از خبرگزاری ها مصاحبه کرده و گفته هیچ قولی برای ماندن در پرسپولیس نداده بود. رامین رضاییان هم در آن زمان عکس اینستاگرامش را عوض کرده است.

4141

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه