ورزش > والیبال - ملی پوش والیبال ایران می گویدبرای اولین بازی در لیگ جهانی استرس نداشته است اما حالا استرس های او زیاد شده است.

عبادی پور:می خواستم جلوی زایتسیف و کواری خوب بازی کنم/کواچ به من اعتماد کرد - تصویر 1

عبادی پور:می خواستم جلوی زایتسیف و کواری خوب بازی کنم/کواچ به من اعتماد کرد

ورزش > والیبال - ملی پوش والیبال ایران می گویدبرای اولین بازی در لیگ جهانی استرس نداشته است اما حالا استرس های او زیاد شده است.

مهری رنچبر:میلاد عبادی پور خیلی زود اعتماد کواچ را جلب کرد.او که در نبود حمزه زرینی به تیم اضافه شده بود،اما خودش را در ترکیب  فیکس جاداد.هرچند مقابل ایتالیا ،اولین بازی ملی اش بود.  دریافت کننده ملی پوش آن قدر به دل اسلو بودان کواچ نشسته بود که وقتی به خاطر مشکل خروجی دیرتر به بلغارستان رسید وغایب بازی تدارکاتی با بلغارستان بود،سرمربی تیم ملی  افسوس خورده بود.با این حال ملی پوش 21 ساله در سه بازی لیگ جهانی فیکس بازی کرد.

عبادی پور  اما معتقد است هیچ کاری برای جلب اعتماد او نکرده:«کواچ خودش به من اعتماد کرد. من اعتمادش را جلب نکردم.بازی اول با ایتالیا را بدون استرس بازی کردم . به خاطر اینکه بازی اولم بود می خواستم جلوی زایتسیف و کواری خوب بازی کنم . هرچه در توان داشتم رو کرم و نتیجه هم داد.درست است که باختیم اما من تلاش خودم را بکار بردم. از همانجا ظاهرا کواچ به من اعتماد کرد.»

با این حال خودش هم فکر نمی کرد،زود در تیم جا باز کند:«بالاخره باید این اتفاق می افتاد. من بدون ترس بازی کردم ،چون می خواستم بازی کنم. اما فکرش را هم نمی کردم که این قدر زود فیکس تیم ملی شوم.»به نظر او برزیل ،برزیل همیشگی نبود:«قبل از امدن به سائوپائولو ،برزیل را آنالیز کرده بودیم.این برزیل،همان برزیلی نبود که اذیت کند.می دانستیم تیم آسیب پذیری است .بازی جلوی آن سخت بود اما اگر بدشانسی نمی آوردیم باید بازی اول را هم می بریدم.»به نظر او بازی دوم با برزیل راحت تر بود:«تیم ما در بازی دوم راحت تر بازی کرد.به هر حال نمی شود تیم ها در هر مسابقه یک سطح بازی کنند. به نظرم در بازیهای تهران خیلی راحت می توانیم کار کنیم.»

او حالا از استرسش می گوید:«من برای اولین بازی اصلا استرس نداشتم،اما حالا استرس دارم.آن موقع فقط می خواستم بازی کنم. یا می توانستم یا از پس آن برنمی آمدم.خدا را شکر که توانستم خوب بازی کنم. اصلا برایم مهم نبود که خراب می کنم یا خوب باشم.به خاطر همین راحت بازی کردم. اما حالا شرایط فرق می کند.»به نظر او تیم ایران می تواند به فینال لیگ جهانی صعود کند:« اگر در 6 بازی  خانگی مثل بازی دوم با برزیل ،راحت باشیم و بدون اشتباه ،با گرفتن امتیاز صد در صد به فینال می رویم.» 

 

251 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه