تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 14:15. مشاور ویژه مدیرعامل استقلال گفت: باشگاه استقلال با پرداخت به‌موقع بدهی بازیکنان خارجی اجازه نمی‌دهد خطری تیم را تهدید کند. نصرالله عبداللهی درباره بدهی‌های باشگاه استقلال به بازیکنان خارجی و خطر کسر امتیازی که به شدت باشگاه را تهدید می‌کند به خبرنگار ورزشی آنا، گفت: «متاسفانه مشکلی از قدیم برای استقلال درست شده‌ است که باید آن را حل کنیم. مسلما این بدهی‌ها پرداخت و امتیازی از استقلال کم نمی‌شود. البته نباید کار به اینجا کشیده می‌شد اما حالا که ا ...

عبداللهی: بدهی بازیکنان خارجی به موقع داده می‌شود / خطری استقلال را تهدید نمی‌کند

تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 14:15


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,اخبار جدید

مشاور ویژه مدیرعامل استقلال گفت: باشگاه استقلال با پرداخت به‌موقع بدهی بازیکنان خارجی اجازه نمی‌دهد خطری تیم را تهدید کند.

نصرالله عبداللهی درباره بدهی‌های باشگاه استقلال به بازیکنان خارجی و خطر کسر امتیازی که به شدت باشگاه را تهدید می‌کند به خبرنگار ورزشی آنا، گفت: «متاسفانه مشکلی از قدیم برای استقلال درست شده‌ است که باید آن را حل کنیم. مسلما این بدهی‌ها پرداخت و امتیازی از استقلال کم نمی‌شود. البته نباید کار به اینجا کشیده می‌شد اما حالا که این اتفاق افتاده ما موظف به پرداخت هستیم و خیلی زود پول به حساب بازیکنان شاکی واریز می‌شود.»

وی در واکنش به این موضوع که هر روز اخباری مبنی بر واریز پول بازیکنان خارجی طلبکار بیان می‌شود اما این کار به صورت عملی انجام نمی شود، یادآور شد: «نباید بی‌دلیل این مسئله را بزرگ کرد. هر کسی می‌تواند اعلام کند که پول‌ها پرداخت می‌شود اما با استناد به صحبت‌های مدیران باشگاه صحت خبر تایید می‌شود. باشگاه اخیرا پول یکی از بازیکنان خارجی سابق خود را داد و پول لاوره هم در شرف تهیه و پرداخت شدن است. مبالغ بالاست اما هواداران استقلال یقین داشته باشند مشکلی باشگاه را تهدید نمی‌کند.»

مشاور ویژه افشارزاده درباره اینکه استقلال باز هم در پی جذب بازیکن خارجی است و چه تضمینی وجود دارد که در آینده این بازیکنان با باشگاه مشکل مالی پیدا نکنند، تصریح کرد: «برنامه مشخصی برای پرداخت پول به همه بازیکنان از جمله خارجی‌ها وجود دارد. باشگاه به گونه‌‌ای کار را جلو می‌برد که هر بازیکنی به تیم بیاید در موفقیت‌ها موثر باشد و هم اینکه به موقع پولش را بگیرد تا در آینده دچار مشکلی نشود. الان پرداخت‌ها کاملا حساب‌شده است و به طور حتم در آینده دردسری ایجاد نمی‌شود.»

عبداللهی در واکنش به اینکه خود باشگاه همین چند وقت پیش با اعتصاب بازیکنان در تمرینات روبرو شد گفت: «روزی که بازیکنان کمی دیرتر سرتمرین رفتند هم به آنها گفته شد که مشکلات مالی حل می‌شود و آنها هم تمرین کردند. چند روز پس از آن تمرین هم بازیکنان پول‌های خود را با نقد کردن چک‌های خود دریافت کردند. البته بازیکن حق دارد که پولش را دریافت کند و به مرور هم این کار صورت می‌گیرد. به طور حتم اگر تضمینی برای پرداخت پول وجود نداشت، سیدمهدی رحمتی کاپیتان تیم قراردادش در میانه فصل 3 سال دیگر تمدید نمی‌کرد.»

وی ادامه داد: «پول بازیکنان خارجی هم در صورت حضور در استقلال به موقع داده می‌شود تا در آینده مدیران جدید با مشکل مالی روبه‌رو نشوند. ما به‌رغم همه دشواری‌هایی که هست با حمایت اسپانسر باشگاه و از محل درآمدهایی که از سازمان لیگ به همه بازیکنان خارجی طلبکار پولشان را می‌دهیم تا باشگاه استقلال به مشکلی نخورد.»

 

اخبار ورزشی - آنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه