تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 بهمن 1394 20:57. لیونل مسی همزمان با اعلام حضور گواردیولا در منچسترسیتی در تمرین بارسلونا غیبت کرد تا شایعات رسانه‌ها بابت حضور او در سیتی به گوش برسد. به گزارش ایسنا، لیونل مسی در تمرین امروز بارسلونا پس از بازی با اتلتیکو مادرید حضور نداشت و در واقع او تنها غایب بارسایی‌ها در این تمرین بود. هرچند سایت بارسلونا غیبت مسی را انکار می‌کند ولی این بازیکن که در بازی با اتلتیکو دچار مصدومیت کوچکی شد در این تمرین حضور نداشت تا رسانه‌های انگلیسی که منتظر چنین خبری بودند شر ...

غیبت مسی در تمرین بارسلونا/ شروع ش��یعه رفتن به سیتی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 بهمن 1394 20:57


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

لیونل مسی همزمان با اعلام حضور گواردیولا در منچسترسیتی در تمرین بارسلونا غیبت کرد تا شایعات رسانه‌ها بابت حضور او در سیتی به گوش برسد.

به گزارش ایسنا، لیونل مسی در تمرین امروز بارسلونا پس از بازی با اتلتیکو مادرید حضور نداشت و در واقع او تنها غایب بارسایی‌ها در این تمرین بود.

هرچند سایت بارسلونا غیبت مسی را انکار می‌کند ولی این بازیکن که در بازی با اتلتیکو دچار مصدومیت کوچکی شد در این تمرین حضور نداشت تا رسانه‌های انگلیسی که منتظر چنین خبری بودند شروع به شایعه‌سازی کنند و از احتمال ملاقات دوباره پپ و مسی این بار در منچسترسیتی خبر دهند.

بارسلونا چهارشنبه باید در کوپا دل ری به مصاف والنسیا برود. دیداری که گفته می‌شود مسی مشکلی برای همراهی آبی اناری‌ها ندارد و می‌تواند تیمش را همراهی کند.

 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه