تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 08:05. بی‌تردید نمایش کم‌رمق طارمی نقش مهمی در دور ماندن پرسپولیس از عنوان قهرمانی داشت. به گزارش بانک ورزش، شاید وقتی در سرخوشانه‌ترین لحظات فصل برای پرسپولیسی‌ها، مهدی طارمی چندده متر توپ را حمل کرد و آن را مقابل دروازه خالی استقلال تهران به محسن مسلمان رساند، هیچکس حتی فکرش را هم نمی‌کرد این آخرین اثرگذاری موفق و جدی مهاجم بوشهری در پرسپولیس لیگ پانزدهم بوده باشد. این اتفاق اما رخ داد تا فصل برای طارمی درست در همان لحظه، یعنی زمان ارسال پاس گل برای ...

فاجعه یعنی این آقای طارمی!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 08:05


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,طارمی

بي‌ترديد نمايش كم‌رمق طارمي نقش مهمي در دور ماندن پرسپوليس از عنوان قهرماني داشت.

به گزارش بانک ورزش، شايد وقتي در سرخوشانه‌ترين لحظات فصل براي پرسپوليسي‌ها، مهدي طارمي چندده متر توپ را حمل كرد و آن را مقابل دروازه خالي استقلال تهران به محسن مسلمان رساند، هيچكس حتي فكرش را هم نمي‌كرد اين آخرين اثرگذاري موفق و جدي مهاجم بوشهري در پرسپوليس ليگ پانزدهم بوده باشد. اين اتفاق اما رخ داد تا فصل براي طارمي درست در همان لحظه، يعني زمان ارسال پاس گل براي مسلمان به پايان برسد. آقاي گل ليگ برتر بازي بعدي را به دليل محروميت از دست داد و در سه مسابقه پاياني فصل فقط سايه‌اي از خودش را به همراه داشت. بي‌ترديد نمايش كم‌رمق طارمي نقش مهمي در دور ماندن پرسپوليس از عنوان قهرماني داشت.

بدترين ركورد مهدي
نمايش طارمي در سه هفته پاياني، در حقيقت بدترين عملكرد او در مقاطع سه هفته‌اي ليگ پانزدهم بوده است. هيچوقت پيش نيامد كه فوروارد بوشهري سرخپوشان 270دقيقه را بدون زدن گل يا ارسال پاس گل پشت سر بگذارد. او اما براي ثبت اين ركورد در كارنامه‌اش، بدترين و حياتي‌ترين برهه فصل را برگزيد. طارمي در هفته‌هاي ششم و هفتم مقابل سايپا و تراكتورسازي گل نزد و پاس گل هم نداد، اما در هفته هشتم دروازه صباي قم را باز كرد. تازه بايد به ياد داشته باشيم كه او مقابل تراكتورسازي يك پنالتي مهم گرفت كه بنگستون گلش كرد. بعدتر طارمي برابر سياه‌حامگان و استقلال هم محو نشان داد، اما در مسابقه با استقلال اهواز به فرم مطلوب برگشت و گل سه امتيازي تيمش را زد. در دور برگشت هم طارمي برابر سپاهان و ذوب‌آهن گل يا پاس گل نداشت، هرچند مقابل ذوب پنالتي گرفت. با اين وجود هفته بعدش يك گل سه امتيازي به فولاد زد تا باز هم تعداد مسابقاتي كه با ناكامي او همراه است، به عدد «سه» نرسد. در نهايت اما ستاره فوتبال ايران بعد از تثبيت آقاي گلي‌اش، در سيري نزولي افتاد و سه بازي بسيار ضعيف براي پرسپوليس انجام داد. اگرچه در مسابقه با گسترش فولاد دوستاتش جور او را كشيدند و پرسپوليس را به پيروزي پر گل رساندند، اما در برابر نفت و راه‌آهن خبري از گل‌هاي كافي نبود. او در اين سه هفته نه گل زد، نه پاس گل داد و نه پنالتي گرفت تا امضايش پاي ناكامي بزرگ سرخپوشان بدرخشد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه