تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1395 12:45. علی فتح الله زاده، مدیر عامل سابق باشگاه استقلال برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال هم تایید شد و هم رد صلاحیت!. به گزارش ورزش سه، علی فتح الله زاده که از سوی یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال برای نایب رئیسی اول پیشنهاد داده شد مورد تایید قرار گرفت به این دلیل که همه شرایط از جمله سوابق مدیریتی را احراز کرده بود اما علی فتح الله زاده که نامزد حضور در جمع اعضای هیئت رئیسه بود رد صلاحیت شد. دلیل رد صلاحیت علی فتح الله زاده این بود ...

فتح‌الله‌زاده هم تایید شد هم رد صلاحیت!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1395 12:45


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,فتح‌الله‌زاده

علی فتح الله زاده، مد��ر عامل سابق باشگاه استقلال برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال هم تایید شد و هم رد صلاحیت!

به گزارش ورزش سه، علی فتح الله زاده که از سوی یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال برای نایب رئیسی اول پیشنهاد داده شد مورد تایید قرار گرفت به این دلیل که همه شرایط از جمله سوابق مدیریتی را احراز کرده بود اما علی فتح الله زاده که نامزد حضور در جمع اعضای هیئت رئیسه بود رد صلاحیت شد. دلیل رد صلاحیت علی فتح الله زاده این بود که امضاهای لازم را برای شرکت در انتخابات جمع آوری نکرده بود.

 

علی الظاهر نامزد ریاست فدراسیون فوتبال و هم چنین اعضای هیئت رئیسه باید ده امضاء از اعضای مجمع عمومی جمع آوری کنند! این در حالی که بود علی فتح الله زاده پیش تر می خواست نامزد ریاست فدراسیون فوتبال شود و گفته بود به تصور اینکه علی کفاشیان نیت حضور در انتخابات را دارد برای پست ریاست کاندید نشده است!

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه