فرزند تختی: دروغ است که مادرم در خانه سالمندان و در تنهایی فوت شده

ورزش > کشتی - مهر نوشت:

بابک تختی در خصوص انعکاس نادرست خبر درگذشت مادرش،  اظهار کرد: متاسفانه روز گذشته برخی از رسانه‌ها اعلام کردند، مادرم مدتها در خانه سالمندان بوده و در سن 80 سالگی از دنیا رفته که این مساله به هیچ عنوان صحت ندارد. مرحومه توکلی متولد 1325 بود که  فقط در دو ماه پایانی زندگی خود به دلیل شدت بیماری در بیمارستان ایرانمهر بستری شد.

  وی ادامه داد: مادرم همواره به کمک پرستاری که در منزلشان بود زندگی می کرد و هیچگاه در خانه سالمندان نبود. وی تا دو ماه پیش نیز در منزل خودشان بود اما شدت بیماری باعث شد، وی را در بیمارستان ایرانمهر بستری کنیم. ضمن اینکه مادرم در سن 68 سالگی از دنیا رفت اما برخی اخبار حکایت از آن دارد که وی در سن 80 سالگی چشم از جهان بر بسته است!

فرزند جهان پهلوان تختی در خاتمه با اظهار گلایه از برخی منابع خبری که اطلاعات کافی در این خصوص نداشته و اقدام به انتشار اخبار کرده‌اند، افزود: بهتر بود این عزیزان رسانه‌ای، پیش از هر اقدامی با من یا یکی از اعضای فامیل مرحومه مادرم تماس می‌گرفتند تا اطلاعات نادرستی منتشر نمی‌شد.

تختی همچنین گفت: مادرم آنقدر دوست و فامیل در تهران داشت که همواره در کنارش باشند و از او عیادت کنند، پس نمی‌دانم چطور گفته‌اند ا�� در سال‌های پایانی زندگی خود در تنهایی و در خانه سالمندان زندگی کرده است.

1717

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه