فوری / ویسی با سپاهان به توافق رسید. تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 11:49. سرمربی استقلال خوزستان با مدیران سپاهان به توافق رسید. به گزارش کاپ، جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه سپاهان با عبدالله ویسی سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر از صبح امروز در تهران برگزار شد. ویسی که قبلا برنامه های خود را به هیات مدیره سپاهان تحویل داده بود امروز بار دیگر این برنامه ها را تشریح کرد. اعضای هیات مدیره سپاهان نیز با برنامه ویسی موافقت کردند و در نهایت دو تیم برای حضور سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان ر ...

فوری / ویسی با سپاهان به توافق رسید

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 11:49


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,ویسی

سرمربی استقلال خوزستان با مدیران سپاهان به توافق رسید.

به گزارش کاپ، جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه سپاهان با عبدالله ویسی سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر از صبح امروز در تهران برگزار شد. ویسی که قبلا برنامه های خود را به هیات مدیره سپاهان تحویل داده بود امروز بار دیگر این برنامه ها را تشریح کرد. اعضای هیات مدیره سپاهان نیز با برنامه ویسی موافقت کردند و در نهایت دو تیم برای حضور سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان روی نیمکت سپاهان به توافق رسیدند.

محمد نیکفر رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان با تایید این خبر به خبرنگار کاپ گفت: جلسه ما با ویسی به اتمام رسید و با او به توافق رسیدیم. ویسی به ما قول داد که بعد از بازگشت از سفر قرارداد خود را با سپاهان به صورت رسمی امضا کند.

وی در پاسخ به این سوال که قرارداد ویسی با سپاهان چند ساله است عنوان کرد: اجازه بدهید فعلا وارد جزئیات این قرارداد نشویم تا به صورت رسمی امضا شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه