فکر نمی‌کردیم ۶ گل به استقلال بزنیماخبار,اخبار ورزشی,علی پروین

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: مبالغ منتشرشده سازمان لیگ واقعی نیست و بهتر است آنها واقعیت را به مردم بگویند.

علی پروین بعد از پایان مراسمی که به مناسبت جشن سالگرد بازی تاریخی استقلال و پرسپولیس برگزار شد اظهار داشت: به نظرم این مسابقه دیداری است که در 100 سال آینده هم اتفاق نمی‌افتد. خود ما هم بور نمی‌کردیم 6 گل به استقلال بزنیم ولی این اتفاق افتاد. حالا هم بخاطر هواداران که این موضوع را جشن می‌گیرند خوشحال هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال آن روز ضعیف بود یا پرسپولیس قوی بود گفت: استقلال تیم خیلی خوبی بود ولی وقتی گل اول را خوردند تیمشان از هم پاشید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای این تیم گفت: پرسپولیس یک برد آورد و وضعیتش خوب شد. من با طاهری هم صحبت کردم و به او گفتم:‌ اگر از لحاظ مالی کم نیاورند خیلی بهتر می‌شود.

پروین تأکید کرد: فکر می‌کنم مقداری پول به بازیکنان تزریق شده است اما اگر پول نباشد هیچ کس نمی‌تواند کار کند.

وی در خصوص پیشنهاد کمک 5 هزار تومانی از سوی هواداران به باشگاه پرسپولیس گفت: اگر این کار اصولی بود برنامه قشنگی می‌شد. مثلا کارتی برای هواداران صادر می‌کردند که آنها مجانی به ورزشگاه می‌آمدند ولی به نظرم پیشنهاد کمک 5 هزار تومانی آن هم بدون مقدمه کار خوبی نبود.

پروین در خصوص اینکه سازمان لیگ رقم قرار داد بازیکنان تیم‌های مختلف را منتشر کرده است گفت: فکر نمی‌کنم رقم منتشر شده بازیکنان دقیق باشد به نظر من بازیکنان دو برابر این ارقام را می‌گیرند بهتر است به مردم واقعیت را بگویند و اگر یک نفر یک میلیارد می‌گیرد هوادار بداند به چه اندازه در زمین عرق می‌ریزد.

خبرنگاری گفت: گفته می‌شود قرار داد یکی از بازیکنان استقلال یک میلیون تومان است که پروین پاسخ داد: این هم باور کردنی نیست و غیر ممکن است.

وی در پایان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آینده پرسپولیس را چطور می‌بینید گفت: اگر پرسپولیس یکی دو برد دیگر بیاورد شرایط خیلی بهتر می‌شود.

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه