ورزش > والیبال - فرهاد قائمی دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال امیدواراست با ایران اوج توانمندی اش را در فلورانس به نمایش بگذارد.

قائمی: بردن کاپ قهرمانی بهترین نتیجه نیست/مردم موقعیت والیبال ایران را درک می کنند - تصویر 1

قائمی: بردن کاپ قهرمانی بهترین نتیجه نیست/مردم موقعیت والیبال ایران را درک می کنند

ورزش > والیبال - فرهاد قائمی دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال امیدواراست با ایران اوج توانمندی اش را در فلورانس به نمایش بگذارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛به نظر او هیچ تیمی در دور نهایی لیگ جهانی حریف راحتی نیست. حتی استرالیا. به نظر دریافت کننده تیم ملی اجرای گفته های مربی مهمتراز پیروزی یا گرفتن کاپ  است .
*فکر می کنی در فلورانس چه اتفاقی بیفتد؟
تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته .بچه ها  برای دور نهایی لیگ جهانی  بچه‌ها از لحاظ روحی- و بدنی آماده ،آماده اند. ان‌شاءالله   این روند در مسابقات هم ادامه داشته باشد.همه شرایط خوب است . امیدوارم که بتوانیم در فلورانس اوج توانمندی‌های والیبال ایران را به نمایش بگذاریم.
*چه نتیجه ای را پیش بینی می کنی؟
پیش‌بینی نتیجه دراین مرحله سخت است. در این سطح همه تیم‌ها خوب هستند هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست هر تیمی که عملکرد بهتری داشته باشد ،بهترین نتیجه را هم می گیرد. ما هم همه توان‌مان را می‌گذاریم که  با بهترین عملکرد نتیجه خوبی بگیریم.
*کار سخت از همگروهی با روسیه وبرزیل برای ایران شروع می شود.
نه تنها بازی با هر دو حریف مرحله نهایی سخت است که حتی بازی با استرالیا هم که به این مرحله رسیده سخت است . نمی‌شود گفت استرالیا تیم بدی است چون این توانایی را داشته که در جمع 6 تیم برتر قرار بگیرد.نمی‌توانیم بگوییم چون در مرحله مقدماتی دو بار برزیل را شکست دادیم 3 امتیاز این مرحله هم به جیب‌مان می‌رود اصلاً این طور نیست؛ این که به لهستان از عمد باختیم برای این که برزیل بالا نیاید هم اصلاً درست نیست در ورزش حرفه‌ای چنین چیزی معنی ندارد.بچه‌ها می دانند که مرحله نهایی چقدر مهم و حساس است و چه کیفیتی دارد. کواچ هم تلاشش را بکار برد تا  تیم
 با شرایط ایده آلی در این مرحله حاضر شود. به هرحال هم کادر فنی هم بازیکنان تلاششان این است که بهترین نتیجه را بگیرند.
*بهترین نتیجه یعنی چی؟
بهترین نتیجه یعنی در مرحله نهایی بهترین عملکرد را داشته باشیم حالا دیگر مسابقات است و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. گرفتن یک برد یا گرفتن کاپ قهرمانی بهترین نتیجه نیست ما باید نکاتی که در تمرین کادرفنی به ما می‌گویند را در زمین مسابقه اجرا کنیم تا توانایی‌های والیبال ایران را نشان دهیم.
*مردم اما از والیبال توقع دیگری دارند.
مردم در هربازی ما را حمایت کرده‌اند. آن‌ها هم می‌دانند که ما همه  تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بیریم و می‌دانند چه گروه سختی داریم. مردم موقعیت ورزش حرفه‌ای مخصوصاً والیبال را درک می‌کنند. 

 

251 41

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه