ورزش > لیگ برتر - فارس نوشت:

قلعه نویی: قولی نمی دهم اما در لیگ و لیگ آسیایی بهتر می شویم - تصویر 1

قلعه نویی: قولی نمی دهم اما در لیگ و لیگ آسیایی بهتر می شویم

ورزش > لیگ برتر - فارس نوشت:

 

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال در مراسم دوازدهمین سالگرد باشگاه هنرمندان در خصوص شرایط استقلال و باخت اخیر این تیم به الشباب عربستان اظهار داشت: استقلال طبیعی است وقتی می‌بازد، شرایط خوبی ندارد، ما بعد از این بازی فیلم را بازبینی کردیم، بچه‌های ما در ضربات آخر خیلی بی‌دقت بودند و البته مقصر اصلی خود من بودم، بچه‌ةا هم بالاخره زحمت خودشان را کشیدند و فوتبال مردانه‌ای بازی کردند و اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم و داور اشتباه نمی‌کرد شاید نتیجه جور دیگر رقم می‌خورد.

وی در پاسخ به این سوال که در جام حذفی، حذف شدید، در آسیا هم با این شکست کار برای استقلال کمی سخت شده و در لیگ برتر هم قهرمانی با خطر مواجه شده است، گفت: شرایط بهتر خواهد شد چراکه خسرو حیدری برمی‌گردد، هاشم بیک زاده تا 20 روز دیگر به ترکیب ��ضافه می‌شود، جمشیدیان هم مشکلش برطرف می‌شود. اینها به چیدمان تیم  و تعویض‌هایمان کمک خواهد کرد.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که قول قهرمانی به هواداران می‌دهید، گفت: مربی قول نمی‌دهد ولی مطمئنا برای 3 بازی لیگ برتر و 5 بازی لیگ قهرمانان شرایطمان بهتر خواهد شد.

وی در خصوص تعامل با کی‌روش اظهار داشت: با کی‌روش نشست خوبی داشتیم، خیلی خوب بود و قرار شد که تعامل کنیم، موقعش که برسد به تیم ملی هم کمک می‌کنیم.

ور در پایان در خصوص اعتراض هواداران در بازی با الشباب گفت: هواداران هرچه که می‌گویند حق دارند اما این بازیکنان استقلال هم ببینید که چند سال است در این تیم بازی کرده‌اند و با وجود فشردگی بازی‌ها و مشکلات فراوان چقدر برای تیم از جان مایه می‌گذارند.

4141

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه