قول بزرگی که دایی در خصوص پرسپولیس داد و فراموش کرد

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی , علی دایی

 

اخبار ورزشی - قول بزرگی که دایی در خصوص پرسپولیس داد و فراموش کرد

اگر دایی و رحیمی می توانستند بابت مطالبات فصل گذشته بازیکنان پرسپولیس از آنها تخفیف بگیرند بخش عمده ای از مشکلات مالی امروز باشگاه حل می شد.

 معضلات مالی  باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد و رفت و آمدهای بازیکنان به باشگاه برای پیگیری مطالبات شان هر روز بیشتر از دیروز شده و شتاب گرفته است.

در این میان گفته می شود علیرضا رحیمی مدیر برکنار شده  به خاطر نوع هزینه کرد در باشگاه و فقدان مدیریت در توزیع پول بین بازیکنان مشکلات بسیاری را به وجود آورده است.

در این میان علی دایی هم که رابطه بسیار خوبی با رحیمی دارد در  کم شدن این هزینه ها به باشگاه کمک نکرده است.امیررضا خادم در مصاحبه امروزش برای اولین بار به نکته ای در این خصوص اشاره کرده است:«من در جلسات قبلی با آقای دایی حرف زدم.ایشان گفت من 20 درصد از کل تیم تخفیف می گیرم( منظورش مطالبات فصل گذشته آنها بوده ) اما مدیریت قبلی( رحیمی) نه تنها این تخفیف را نگرفت  بلکه  بالای 110 درصد هم به برخی بازیکنان پول داد.»


طبیعی است که اگر دایی و رحیمی می توانستند بابت مطالبات فصل گذشته  بازیکنان پرسپولیس از آنها تخفیف بگیرند بخش عمده ای از مشکلات  مالی امروز باشگاه حل می شد اما رحیمی در این زمینه هم مدیر موفقی نبود و حالا  منتقمی و سیاسی باید خودشان را به آب و آتش بزنند تا بازیکنان را  به آینده حواله دهندو همچنان دنبال تهیه پول برای پرداخت مطالبات قبلی و جید آنها باشند.

مشکل بزرگی که رحیمی در پرسپولیس به وجود آورده اینجاست که  بازیکنان نمی دانند پولی هایی  که ابتدای این فصل تا حالا به آنها پرداخت شده مربوط به طلب فصل قبل شان است یا  به قرارداد فصل جدیدشان اختصاص دارد.
اخبار ورزشی - آی اسپورت

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه