ماجرای هت‌تریک آقای گلی طارمی از زبان پیوس. تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 11:38. هنوز تکلیف طارمی با قرمزها مشخص نیست. به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی دو بار متوالی در لیگ برتر آقای گل شده است و پرسپولیسی ها امیدوارند بماند تا برای سومین بار آقای گل شود. فرشاد پیوس مهاجم اسبق قرمزها در این باره می گوید: «به نظر من مهدی یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند و در آقای گلی هت تریک کند و بعد برود. ». البته پیوس سال قبل هم گفته بود طارمی یک فصل دیگر هم بماند و بعد برود و حالا دوباره این جمله را تکر ...

ماجرای هت‌تریک آقای گلی طارمی از زب��ن پیوس

تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 11:38


 اخباررورزشی ,خبرهای ورزشی ,طارمی

هنوز تکلیف طارمی با قرمزها مشخص نیست. 

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی دو بار متوالی در لیگ برتر آقای گل شده است و پرسپولیسی ها امیدوارند بماند تا برای سومین بار آقای گل شود. فرشاد پیوس مهاجم اسبق قرمزها در این باره می گوید: «به نظر من مهدی یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند و در آقای گلی هت تریک کند و بعد برود.»

 

البته پیوس سال قبل هم گفته بود طارمی یک فصل دیگر هم بماند و بعد برود و حالا دوباره این جمله را تکرار می کند. او در ادامه می گوید: «طارمی یک فوتبالیست حرفه ای است و بهتر از هرکسی می تواند برای آینده اش تصمیم گیری کند ولی به نظر من یک فصل دیگرهم بماند.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه