تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 اردیبهشت 1396 10:16. رئیس باشگاه الاهلی قطر اعلام کرد که بازیکنان خارجی این تیم به جز پژمان منتظری در لیست مازاد قرار گرفته‌اند. به گزارش مهر، «شیخ أحمد بن حمد آل ثانی» رئیس باشگاه الاهلی در مصاحبه ای به مشکلات این تیم در فصل گذشته مسابقات لیگ ستارگان پرداخت و به جابجایی سرمربیان این تیم اشاره کرد. وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت بازیکنان خارجی الاهلی برای فصل آینده، گفت:« صراحتا بگویم درحال حاضر تمامی بازیکنان خارجی را به جز پژمان منتظری در لیست مازاد قرار داد ...

مجتبی جباری در لیست مازاد باشگاه الاهلی قطر

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 10:16


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مجتبی جباری

رئیس باشگاه الاهلی قطر اعلام کرد که بازیکنان خارجی این تیم به جز پژمان منتظری در لیست مازاد قرار گرفته‌اند.

 به گزارش  مهر، «شیخ أحمد بن حمد آل ثانی» رئیس باشگاه الاهلی در مصاحبه ای به مشکلات این تیم در فصل گذشته مسابقات لیگ ستارگان پرداخت و به جابجایی سرمربیان این تیم اشاره کرد.

 

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت بازیکنان خارجی الاهلی برای فصل آینده، گفت:« صراحتا بگویم درحال حاضر تمامی بازیکنان خارجی را به جز پژمان منتظری در لیست مازاد قرار داده ایم. تلاش می کنیم در صورت توافق با پژمان، قرارداد او را تمدید کنیم. اگر با پژمان به توافق نرسیم، این بدان معناست که تمامی بازیکنان خارجی تیم تغییر خواهند کرد.»

 

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری یکی از بازیکنانی است که چند سالی در تیم الاهلی حضور داشت ولی این فصل نتوانست به خاطر مصدومیت هایش، به طور کامل در خدمت الاهلی باشد. به این ترتیب، باید جدایی جباری از الاهلی را قطعی دانست.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه