مجیدی:یک آبدارچی را در فدراسیون همه کاره کردند / خیلی حرف ها دارم. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 05 خرداد 1395 16:39. سرپرست تیم استقلال گفت: بعد از پایان جام حذفی خیلی حرف دارم و ریز و درشت اتفاقات استقلال را می گویم. فرزاد مجیدی در گفت و گو با کاپ، در خصوص حضور برادران مجیدی در بهشت زهرا اظهار داشت: ما همیشه با هم قرار می گذاریم که در کمال آرامش به بهشت زهرا برویم. امسال هم به مادرمان قول داده بودیم که با هم چنین کاری را انجام دهیم. امروز این اتفاق افتاد و سر مزار زنده یادان ناصر حجازی، غلامح ...

مجیدی:یک آبدارچی را در فدراسیون همه کاره کردند / خیلی حرف ها دارم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 05 خرداد 1395 16:39


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

سرپرست تیم استقلال گفت: بعد از پایان جام حذفی خیلی حرف دارم و ریز و درشت اتفاقات استقلال را می گویم.

فرزاد مجیدی در گفت و گو با کاپ، در خصوص حضور برادران مجیدی در بهشت زهرا اظهار داشت: ما همیشه با هم قرار می گذاریم که در کمال آرامش به بهشت زهرا برویم. امسال هم به مادرمان قول داده بودیم که با هم چنین کاری را انجام دهیم. امروز این اتفاق افتاد و سر مزار زنده یادان ناصر حجازی، غلامحسین مظلومی،رضا احدی و ناصر احمدپور و خیلی از افراد دیگر رفتیم.

وی در خصوص اینکه این حرکت با انتقاداتی همراه است تصریح کرد: این تصمیم شخصی فرهاد است که همیشه دو روز دیرتر یا دو روز زودتر سر خاک مرحوم حجازی حاضر می شود. این انتقاد بجا نیست و تصمیم شخصی آدم هاست و باید احترام گذاشت. این انتقادات خنده دار است.

سرپرست موقت استقلال در خصوص انتقادی که به تساوی استقلال مقابل گل ابریشم صورت گرفته تصریح کرد: ما تغییرات زیادی در بازی داشتیم. این بازی ها برای شناخت نقاط ضعف و قوت است. امیدوارم در بازی های تدارکاتی مساوی یا باخت دهیم اما در بازی های رسمی پیروز شویم.

مجیدی درباره شایعاتی مبنی بر جدایی مظلومی از استقلال در پایان فصل ادامه داد: این اتفاقات فقط در ایران می افتد. به نظرم باید صبر کنیم تا فینال جام حذفی تمام شود. البته ما به این حرف ها عادت کردیم. وقتی صدر جدول بودیم از ما انتقاد می شد.  باید بگویم در دو فصل گذشته اوضاع ما خوب نبود ولی امسال تیم جمع و جور شد. مردم چه گناهی دارند که باید با احساسات آنها بازی شود. ما رتبه سوم را کسب کردیم و در جام حذفی هم فینالیست هستیم.

وی ادامه داد: من بعد از پایان جام حذفی خیلی حرف دارم و ریز و درشت اتفاقات استقلال را می گویم. همه را هم نوشته ام اما در حال حاضر تمام فکر و ذکرمان این است که استقلال قهرمان جام حذفی شود.

مجیدی در خصوص اینکه غلامرضا جباری امروز اعلام کرده فرهاد مجیدی مدرک مربیگری C دارد گفت: ما اصلا ایشان را نمی شناسیم و به طور حتم بابت این اظهارات از وی شکایت صورت می گیرد.باید متاسف باشم که آدم هایی که در فدراسیون کسی آنها را نمی شناسد درباره فرهاد مجیدی صحبت می کنند که خودشان را بزرگ کنند. یک آبدارچی را در فدراسیون همه کاره کرده اند.ما برای کار دیگری به فدراسیون رفته بودیم اما ایشان آن قدر اطلاعات ندارد که بداند فرهاد مجیدی مدرک مربیگری B اروپا را دارد و برای دریافت مدرک A در کلاس های مربیگری در لندن حاضر خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه