ورزش > لیگ برتر - سایت باشگاه استقلال نوشت: سرپرست تیم فوتبال استقلال می گوید که سرمربی ذوب آهن با فرافکنی به دنبال احیای محبوبیت از دست رفته خود است.

مجیدی: گل محمدی دنبال احیای محبوبیت از دست رفته اش نباشد/ یحیی باعث تمسخر فوتبال ایران شد! - تصویر 1

مجیدی: گل محمدی دنبال احیای محبوبیت از دست رفته اش نباشد/ یحیی باعث تمسخر فوتبال ایران شد!

ورزش > لیگ برتر - سایت باشگاه استقلال نوشت: سرپرست تیم فوتبال استقلال می گوید که سرمربی ذوب آهن با فرافکنی به دنبال احیای محبوبیت از دست رفته خود است.

فرزاد مجیدی در واکنش به صحبتهای یحیی گل محمدی مبنی بر محرومیت کاپیتان استقلال، گفت: سوال ما این است که مگر رحمتی چه کاری انجام داده است که بابت آن جریمه و محروم شود؟ ایشان که موضوع سوشا مکانی را مطرح می کند باید بگوید که آیا رحمتی نیز مانند سوشا درگیری فیزیکی داشته است؟ از گل محمدی درخواست می کنیم که در این مقطع از فصل به دنبال فرافکنی نباشد. بد نیست یادآوری کنیم اسماعیل شریفات در حالیکه در جام حذفی برابر استقلال محروم بود اما محرومیت او از لیگ به حذفی منتقل نشد و حالا عجیب است که ایشان می خواهند با فرافکنی به دنبال تغییر قانون باشند. وی ادامه داد: سرمربی ذوب آهن خود باید پاسخگوی رفتار غیر حرفه ای با بازیکنانش باشد که برخورد فیزیکی او موجب تمسخر فوتبال ایران شده است و انتشار آن موجی عجیب را در فوتبال همه دنیا ایجاد کرده است. از کمیته محترم انضباطی می خواهیم که با این حرکت دور از اخلاق سرمربی ذوب آهن برخورد قاطع انجام دهد و در اولین فرصت رای قاطع خود را در مورد برخورد فیزیکی گل محمدی با بازیکنش صادر کند. سرپرست تیم فوتبال استقلال همچنین درباره تغییر زمان فینال حذفی، افزود: آنها باید این موضوع را لحاظ کنند که در پایان یک فصل سخت و در حالیکه استقلال دو هفته تا دیدار جام حذفی زمان دارد، حفظ تیم بسیار سخت و دشوار است و بحث تغییر زمان فینال حذفی تنها به ضرر استقلال است. مجیدی در پایان گفت: از یحیی گل محمدی درخواست می کنیم تا تمرکز خود را بر روی ذوب آهن بگذارد و تنها به دنبال موفقیت نماینده فوتبال ایران در مسابقات آسیایی باشد و با اجتناب از این بازی های رسانه ای به دنبال احیای محبوبیت از دست رفته خود در نزد هواداران دیگر تیم پایتخت نباشد.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه