تاریخ انتشار : شنبه, 23 مرداد 1395 16:32. عملکرد ضعیف استقلال در خط دفاع در 4 بازی گذشته و البته مصدومیت طولانی محمدحسین کنعانی زادگان باعث شده که سرمربی این تیم برای جذب یک مدافع به جمع بندی نهایی برسد. به گزارش ورزش سه، محمد حسین کنعانی زادگان بعد از نمایش پرانتقاد در 2 بازی اول استقلال مصدوم شد و در 2 بازی بعدی هم روج رابسون - مگویان هرگز جواب نداد و همین مساله باعث شده که علیرضا منصوریان به این نتیجه برسد که یک مدافع وسط جذب کند. در این بین صحبت هایی در مورد جذب پادوانی، مدافع برزیلی فصل ...

مدافع مورد نظر استقلال کیست؟

تاریخ انتشار : شنبه, 23 مرداد 1395 16:32


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,استقلال

عملکرد ضعیف استقلال در خط دفاع در 4 بازی گذشته و البته مصدومیت طولانی محمدحسین کنعانی زادگان باعث شده که سرمربی این تیم برای جذب یک مدافع به جمع بندی نهایی برسد.

به گزارش ورزش سه، محمد حسین کنعانی زادگان بعد از نمایش پرانتقاد در 2 بازی اول استقلال مصدوم شد و در 2 بازی بعدی هم روج رابسون - مگویان هرگز جواب نداد و همین مساله باعث شده که علیرضا منصوریان به این نتیجه برسد که یک مدافع وسط جذب کند.

در این بین صحبت هایی در مورد جذب پادوانی، مدافع برزیلی فصل گذشته سپاهان منتشر شده است ولی با توجه به قیمت بالای رضایت نامه این بازیکن ممکن است استقلال توان پرداخت هزینه های او را نداشته باشد. در صورتی که جذب پادوانی منتفی شود به احتمال فراوان استقلال به دنبال جذب یک مدافع وسط داخلی می رود ولی گفته می شود منصوریان هنوز گزینه ای را به باشگاه معرفی نکرده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه