تاریخ انتشار : شنبه, 15 اسفند 1394 08:06. تمدید قرارداد برانکو موضوعی است که طاهری پیگیری‌اش می‌کند اما با مخالفت‌هایی مواجه می شود. به گزارش خبرآنلاین؛ علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پ��سپولیس اخیرا در چند مصاحبه گفته که قصد دارد قرارداد برانکو با پرسپولیس را تمدید کند. اما او با وجود اینکه همه باشگاه است، فعلا نتوانسته به خواسته اش برسد. با وجود اینکه برانکو توانسته امسال تیمی خوب را روانه لیگ کند و بازی های زیبایی به نمایش بگذارد، اما اعضای هیات مدیره پرسپولیس موافق تمدید زودهنگام قرارداد ...

مصائب تمدید قرارداد با برانکو / تعدد تصمیم‌گیری ها و مخالفت با نظر طاهری

تاریخ انتشار : شنبه, 15 اسفند 1394 08:06


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,برانکو

تمدید قرارداد برانکو موضوعی است که طاهری پیگیری‌اش می‌کند اما با مخالفت‌هایی مواجه می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی اكبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس اخیرا در چند مصاحبه گفته كه قصد دارد قرارداد برانكو با پرسپولیس را تمدید كند. اما او با وجود اینكه همه باشگاه است، فعلا نتوانسته به خواسته اش برسد. با وجود اینكه برانكو توانسته امسال تیمی خوب را روانه لیگ كند و بازی های زیبایی به نمایش بگذارد، اما اعضای هیات مدیره پرسپولیس موافق تمدید زودهنگام قرارداد این مربی كروات نیستند.


به همین دلیل طاهری هم نتوانسته این قرارداد را تمدید كند. روزنامه پیروزی در شماره روز شنبه خود اشاره ای به این موضوع داشته و تیتر زده است: «مشكل پرسپولیس با تعدد تصمیم گیری ها. مذاكرات با برانكو بعد از پیشنهاد مالی باشگاه.»

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه