معرفی بزرگان «فساد در فوتبال» به قوه قضائیه

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار سیاسی,فساد در فوتبال


 اخبار  ورزشی - معرفی بزرگان «فساد در فوتبال» به قوه قضائیه

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود نام‌های بزرگ در پرونده فساد در فوتبال تأکید کرد که نام‌های بزرگ پرونده «فساد در فوتبال» به قوه قضائیه معرفی می‌شوند.

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به حذف تیم ملی فوتبال کشورمان از رقابت‌های جام جهانی فوتبال برزیل اظهار داشت: قرار بر این بود که گزارش پرونده فساد در فوتبال بعد از جام جهانی آماده و ارائه شود.

وی اضافه کرد: تاریخ معینی برای زمان ارائه گزارش فساد در فوتبال مشخص نشده است، اما این گزارش تا حدود یک ماه دیگر باید ارائه شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس همچنین خاطرنشان کرد: اگر گزارشاتی پیرامون فساد و تبانی در رقابت‌های جام جهانی برزیل به دست کمیسیون برسد، در قالب این پرونده بررسی خواهیم کرد.

افضلی‌فرد با بیان اینکه نام‌های بزرگ و کوچک و تمام کسانی که در فساد و تبانی فوتبال نقش دارند حتما به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد، تصریح کرد: افراد زیادی هم به عنوان مطلع و هم به عنوان کسانی که از آنها گزارشاتی به کمیسیون رسیده بود به جلسات دعوت شده و توضیحات آنها را استماع کردیم.

به گزارش فارس پرونده فساد در فوتبال از سال گذشته در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.

مسئولیت این پرونده بر عهده حجت‌الاسلام حمیدرضا رسایی است که تاکنون وی و سایر اعضای کمیسیون جلساتی را در راستای این پرونده با مدیران، بازیکنان و داوران برگزار کرده‌اند.
 اخبار ورزشی - فارس

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه