معینی:آینده نیمکت به فینال حذفی ربطی ندارد / بحث کرانچار واسکو مطرح نیست. تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 10:05. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بحث حضور کرانچار و اسکوچیچ در استق��ال اصلا مطرح نیست و ما به دنبال مربی بزرگی از اروپا می رویم که بتواند استقلال را همردیف پرسپولیس قرار بدهد. فریدون معینی درگفت و گو با کاپ،درباره جلسه روز دوشنبه هیات مدیره استقلال اظهار داشت:بخش مهمی از نشست دیروز،به آکادمی باشگاه استقلال اختصاص داشت. افشارزاده نظرش بر این بود ما در بخش آکادمی باید یک ...

معینی:آینده نیمکت به فینال حذفی ربطی ندارد / بحث کرانچار واسکو مطرح نیست

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 10:05


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بحث حضور کرانچار و اسکوچیچ در استقلال اصلا مطرح نیست و ما به دنبال مربی بزرگی از اروپا می رویم که بتواند استقلال را همردیف پرسپولیس قرار بدهد.

فریدون معینی درگفت و گو با کاپ،درباره جلسه روز دوشنبه هیات مدیره استقلال اظهار داشت:بخش مهمی از نشست دیروز،به آکادمی باشگاه استقلال اختصاص داشت.افشارزاده نظرش بر این بود ما در بخش آکادمی باید یک بازنگری داشته باشیم و این ماموریت به من محول شد که با حسن روشن صحبت کنم و با توجه به آنکه رابطه خوبی میان ما وجود دارد امیدوارم شرایطی فراهم شود تا او در کنار کردنوری آکادمی استقلال را به شرایط مطلوب برساند.

وی درباره بحث دیگر جلسه روز گذشته بیان داشت:تیم ما در لیگ به مقام سوم رسید و حالا در فینال حذفی هستیم.هفته گذشته پس از پیشنهاد رییس هیات مدیره مبنی بر برکناری مظلومی جلسه ای گذاشتیم و این موضوع را بررسی کردیم و در نهایت قرار شد تا بازی صبا صبر کنیم.دوشنبه هم قرار بر این شد که مظلومی تا فینال حذفی تیم را هدایت کند و پس از آن درباره آینده نیمکت استقلال تصمیم گیری شود.

معینی در پاسخ به این پرسش که اگر استقلال قهرمان شود مظلومی به کارش ادامه می دهد یا نه گفت:بحث نیمکت استقلال به قهرمانی جام حذفی ربطی ندارد.چه قهرمان شویم و چه نشویم صورت مساله تغییر نمی کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال جهت خرید بازیکن زمان را از دست نمی دهد اظهار داشت:در جلسه دیروز درباره خرید و فروش بازیکن صحبتی نشد اما شخصا فکر نمی کنم دیر شود.گزینش نفرات جدید منوط به نظرات سرمربی فصل آینده است.

عضو هیات مدیره استقلال درباره شایعات مربوط به مذاکره با فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان گفت:کسی از هیات مدیره با مجیدی و منصوریان صحبتی نکرده است.مخصوصا مجیدی که بنده احترام خاصی برایش قائلم.

وی درباره احتمال حضور سرمربی خارجی روی نیمکت استقلال اظهار داشت:یکی از گزینه ها مربی خوب خارجی است که اگر در این مسیر قرار بگیریم قطعا مربی می آوریم که در ایران نبوده است.لذا بحث حضور کرانچار و اسکوچیچ در استقلال اصلا مطرح نیست و ما به دنبال مربی بزرگی از اروپا می رویم که بتواند استقلال را همردیف پرسپولیس قرار بدهد.هواداران ما و پرسپولیس با فوتبال آشتی کرده اند و باید طوری برنامه ریزی کنیم که دو تیم به موازات هم حرکت کنند.

معینی از تشکیل یک کارگروه ویژه برای انتخاب سرمربی فصل آینده استقلال خبر داد و گفت:قرار است این کارگروه فنی تشکیل شود که 7 یا 9 عضو دارد و دو نفر از اعضا هیات مدیره در آن حضور خواهند داشت.این کارگروه مسائل فنی و استراتژیک را در نظر می گیرد و مربی فصل آینده استقلال را انتخاب می کند

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه