ورزش > لیگ برتر - بهروز منتقمی با حضور در سازمان لیگ در ارتباط با بودجه پرسپولیس مذاکراتی انجام داد.

منتقمی: هزینه‌های پرسپولیس پایین‌تر از سقف تعیین شده است/ می توانیم بازیکن جدید جذب کنیم - تصویر 1

منتقمی: هزینه‌های پرسپولیس پایین‌تر از سقف تعیین شده است/ می توانیم بازیکن جدید جذب کنیم

ورزش > لیگ برتر - بهروز منتقمی با حضور در سازمان لیگ در ارتباط با بودجه پرسپولیس مذاکراتی انجام داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در سازمان لیگ ضمن پیگیری موضوع حسین ماهینی، اسنادی را مبنی بر اینکه هزینه‌های انجام شده توسط پرسپولیس زیر سقف تعیین شده سازمان لیگ است، ارائه کرد تا راه برای جذب نفرات جدید باز شود.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در ارتباط با این حضور گفت: جدا از اینکه همچنان پیگیر وضعیت آقای ماهینی هستیم، برای جذب نفرات جدید باید در مورد بودجه هزینه شده توسط باشگاه اقدام لازم صورت می‌گرفت. در این ارتباط اسناد لازم به سازمان لیگ ارائه شد و با توجه به فاصله‌ای که تا سقف بودجه تعیین شده توسط سازمان لیگ داریم، می‌توانیم نسبت به جذب نفرات جدید اقدام کنیم که البته این نفرات توسط سرمربی تعیین خواهند شد.
سرپرست شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه در شرایط فعلی کمتر از سقف تعیین شده سازمان لیگ هزینه کرده‌ایم، باشگاه با تائید فنی سرمربی، نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام خواهد کرد.
بهروز منتقمی افزود: طبق اسنادی که ارائه کرده‌ایم پرسپولیس زیر سقف هزینه کرده است و برای جذب بازیکن مشکل نداریم. برای جذب بازیکن هم روال این است که سرمربی بازیکن را از نظر فنی تائید کرده و بعد نسبت به جذب وی اقدام می‌شود. تا زمانی که مربی بازیکنی را نپسندد مذاکره و توافق بی‌فایده و بی‌معنی خواهد بود.
وی درباره اومانا ادامه داد: فدراسیون فوتبال کاستاریکا با اعلام اینکه اومانا به تیم ملی کشورش دعوت شده، خواسته‌ است تا برای بازی‌های دوستانه برود. موضوع به آقای درخشان منتقل شد و ایشان با اعلام اینکه با باشگاه برای اقدام طبق قوانین بین‌المللی همکاری خواهد داشت، با توجه به شرایط موجود ابراز تمایل کردند که در صورت امکان اومانا را در این مقطع داشته باشیم. بر همین اساس، نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال کاستاریکا آماده کرده و ارسال می‌کنیم.
سرپرست باشگاه در ادامه تصریح کرد: در این نامه با تاکید بر اینکه باشگاه پرسپولیس احترام به قوانین را در دستور کار خود دارد، عنوان شده است علاوه بر این، برای خواست بازیکن هم ارزش قائل هستیم و بر این اساس برای حضور مایکل اومانا در بازی‌های تیم ملی کاستاریکا طبق برنامه فیفا کمال همکاری را خواهیم داشت اما این درخواست را هم مطرح کردیم که با توجه به شرایط بازی‌ها، مصدومیت‌ها و محرومیت‌های بازیکنانمان، در صورت امکان اومانا با ما همراه بماند.
بهروز منتقمی در ارتباط با اقدامات باشگاه برای جام قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: پیگیر امور مربوط به این مسابقات هستیم و برای ایجاد یک کار گروه خاص در حال اقدام بوده و با جمعی از عوامل مسائل را پیگیری می‌کنیم.
43 43

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه