منصوریان از سرمربیگری تیم زیر 22 سال کناره‌گیری کرد

اخبار,علیرضا منصوریان,استعفا منصوریان


اخبار ورزشی - پس از جلسه‌ی امروز با مسوولان فدراسیون فوتبال
منصوریان از سرمربیگری تیم زیر 22 سال کناره‌گیری کرد

علیرضا منصوریان از سرمربیگری تیم فوتبال زیر 22 سال کناره‌گیری کرد و از رییس فدراسیون خواست تا مسوولیت این تیم به هومن افاضلی سپرده شود.

به گزارش ایسنا، پس از جلسه‌ی امروز علیرضا منصوریان سرمربی تیم ملی زیر 22 سال با مسوولان فدراسیون که بیش از سه ساعت به طول انجامید، منصوریان اعلام کرد با توجه به شرایط و محقق نشدن خواسته‌هایم برای تیم زیر 22 سال نمی‌توانم ریسک کنم و مسوولیت این تیم را در بازی‌های عمان داشته باشم و بنابراین از علی کفاشیان رییس فدراسیون خواستم تا هدایت این تیم را به هومن افاضلی بدهد.

 

-------------------------

 

فاضلی هنوز به درخواست مسئولان فدراسیون فوتبال پاسخ نداده است

مسئولان فدراسیون فوتبال پس از کناره گیری علیرضا منصوریان از سرمربیگری تیم زیر 22 سال، این مسئولیت را به هومن افاضلی سپردند اما وی هنوز بهاین پیشنهاد پاسخ قطعی نداده است.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از نشستی که امروز سه شنبه میان علیرضا منصوریان، سرمربی تیم زیر 22 سال با علی کفاشیان و دیگر مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار شد، وی از مسئولیت خود کناره‌گیری کرد.

در این نشست همچنین مقرر شد هومن افاضلی، مدیر فنی تیم فوتبال زیر 22 سال با نظر نهایی علی کفاشیان هدایت این تیم در مسابقات قهرمانی زیر 22 سال آسیا را بر عهده داشته باشد این در حالی است که وی هنوز به این پیشنهاد مطرح شده پاسخ قطعی نداده است.

قرار است افاضلی طی نشستی دیگر با کفاشیان در رابطه با پیشنهاد مطرح شده برای بر عهده گرفتن هدایت تیم زیر 22 سال با توجه به شرایط این تیم، صحبت‌های دوباره‌ای داشته باشد سپس تصمیم قطعی و نهایی خود را در این رابطه اتخاذ کرده و آن را اعلام کند.

اخبار ورزشی  - ایسنا،مهر

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه