تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 اردیبهشت 1395 11:53. سرمربی فصل پیش تیم فوتبال نفت تهران گفت: «به تنها چیزی که در این مدت فکر نخواهم کرد فوتبال است. ». به گزارش اسپورت تی وی، علیرضا منصوریان با تیم فوتبال نفت تهران تسویه کرد تا شائبه حضورش در استقلال بیش از گذشته مطرح باشد. وی ضمن تائید جدایی قطعی اش از تیم نفت اظهار داشت: «شرایط مناسبی برای ادامه همکاری خودم با این تیم ندیدم و طی جلسه ای که با مدیران این باشگاه گذاشتم خیلی دوستانه از هم جدا شدیم. به هر حال من با تیم نفت خاطرات خوبی دارم و تجربه ...

منصوریان: شانس استقلال هم به مراتب بیشتر از ذوب آهن است

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 11:53


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

سرمربی فصل پیش تیم فوتبال نفت تهران گفت: «به تنها چیزی که در این مدت فکر نخواهم کرد فوتبال است.»

به گزارش اسپورت تی وی، علیرضا منصوریان با تیم فوتبال نفت تهران تسویه کرد تا شائبه حضورش در استقلال بیش از گذشته مطرح باشد.

وی ضمن تائید جدایی قطعی اش از تیم نفت اظهار داشت: «شرایط مناسبی برای ادامه همکاری خودم با این تیم ندیدم و طی جلسه ای که با مدیران این باشگاه گذاشتم خیلی دوستانه از هم جدا شدیم. به هر حال من با تیم نفت خاطرات خوبی دارم و تجربه خوبی طی دو فصل حضورم در این باشگاه به جمع تجاربم اضافه شد که قطعا در ادامه مسیرم در سال هایی که پیش رو دارم به کارم خواهم آمد.»
 
منصوریان در مورد فصل آینده و حضور احتمالی اش در استقلال نیز گفت: «باور می کنید که دوست دارم چند روز اصلا به فوتبال فکر نکنم؟ می خواهم تا چند روز فقط به کارهای عقب افتاده شخصی ام برسم، در کنار خانواده باشم و قدری به فکرم استراحت بدهم. به تنها چیزی که در این مدت فکر نخواهم کرد فوتبال است.»
 
اما وقتی از منصوریان نظرش را در خصوص فینال جام حذفی پرسیدیم گفت: «طبیعی است که علاقه و میل شخصی من به استقلال است و دوست دارم که استقلال قهرمان جام حذفی شود. ضمن این که به نظر من شانس استقلال هم به مراتب بیشتر از ذوب آهن است.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه