تاریخ انتشار : شنبه, 19 دی 1394 09:05. از ظهر پنج شنبه که خبر رسید یک فوتبالیست بازنشسته که سابقه بازی در پرسپولیس و تیم‌ملی را دارد، به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده، همه نگاه‌ها سمت مهرداد میناوند و بهروز رهبری فرد رفت و خیلی ها تصور کردند قاضی می خواهد به این شخص تذکر بدهد به شکل افراطی در فضای مجازی از سوشا مکانی حمایت نکند. اما شب گذشته یکی از نزدیکان حامد کاویانپور، که در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان عضو تیم ملی بود و مدتی هم پیراهن پرسپولیس را می‌پوشید در یک جمع خصوصی ادعا کرد بازیکن احضار ...

نام پرسپولیسی بعدی احضار شده به دادسرا لو رفت

تاریخ انتشار : شنبه, 19 دی 1394 09:05


اخبار,اخبار ورزشی, مهرداد میناوند

از ظهر پنج شنبه که خبر رسید یک فوتبالیست بازنشسته که سابقه بازی در پرسپولیس و تیم‌ملی را دارد، به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده، همه نگاه‌ها سمت مهرداد میناوند و بهروز رهبری فرد رفت و خیلی ها تصور کردند قاضی می خواهد به این شخص تذکر بدهد به شکل افراطی در فضای مجازی از سوشا مکانی حمایت نکند.

  اما شب گذشته یکی از نزدیکان حامد کاویانپور، که در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان عضو تیم ملی بود و مدتی هم پیراهن پرسپولیس را می‌پوشید در یک جمع خصوصی ادعا کرد بازیکن احضار شده به دادسرا این بازیکن سابق پرسپولیس است و البته تاکید کرد که احضار او هیچ ربطی به پرونده سوشا مکانی ندارد.

گویا برای کاویانپور احضاریه صادر شده و او باید ساعت ۹ صبح امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر باشد.


اخبار ورزشی  -  جام  نیوز 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه