ورزش > مدیریت ورزش - علیرضا دبیر ، نایب رئیس کمیته ملی المپیک می گوید اگر لباس های کاروان زشت باشد ، انتخاب کنندگان باید پاسخگویش باشند.

نایب رییس کمیته ملی المپیک هم در صف منتقدان لباس های کاروان - تصویر 1

نایب رییس کمیته ملی المپیک هم در صف منتقدان لباس های کاروان

ورزش > مدیریت ورزش - علیرضا دبیر ، نایب رئیس کمیته ملی المپیک می گوید اگر لباس های کاروان زشت باشد ، انتخاب کنندگان باید پاسخگویش باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علیرضا دبیر نایب رئیس کمیته ملی المپیک در گفت و گو با خبرآنلاین ؛ تائید کرد که لباس های زیبایی برای کاروان المپیک ایران انتخاب نشده است. این المپین سرشناس کشتی ایران با اشاره به اهمیت لباس فرم در بازی های المپیک گفت:«راستش من در کمیته انتخاب لباس های المپیک نبودم. در هیات اجر��یی ما فقط نکات مان را گفتیم و تاکید داشتیم در انتخاب رنگ و کیفیت لباس ها بیشترین دقت وجود داشته باشد چون این لباس ها به نوعی در مراسم رژه ، معرف کاروان جمهوری اسلامی ایران هستند.»او که خودش دو بار در المپیک حضور داشته و مدال طلای این بازی ها را هم در سال 2000 بدست آورده است، می گوید:«راستش من لباس های کاروان را الان در کانال های تلگرامی دیدم و به نظرم خیلی برازنده کاروان المپیک ما نیستند. من خودم دو دوره در المپیک حضور داشتم. ورزشکار بودم و می دانم وقتی لباس ها قشنگ و با کیفیت نباشند چه اتفاقی می افتد. البته دوره ما که شرایط خیلی بدتر بودو حتی لباس های ورزشی را هم نمی شد پوشید. وقتی کیفیت لباس خوب نباشد ، ورزشکار آن را در دهکده نمی پوشد. برای رژه ها هم که معمولا زشت ترین ترکیب ها انتخاب می شدند و خود من گریزان بودم از پوشیدن شان. این بار البته از دفعات قبلی انتخاب بهتری داشتند اما همچنان اعتقاد دارم می شد انتخاب بهتری انجام داد.»

دبیر البته تعریفی هم می کند از تصمیم هیات اجرایی برای اعزام ورزشکاران المپیک و می گوید:«برای این دوره کل ورزشکاران کاروان ، این سفر طولانی را با پروازهای بیزنس می روند که کلی در کمتر خسته شدن شان کمک می کند و جای تقدیر دارد.»

 

251 41

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه