نبرد بزرگ برزیل - آرژانتین؛ مسی رودرروی نیمار. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 20 آبان 1395 13:32. برزیل و آرژانتین در مقدماتی جام جهانی 2018 در حالی به مصاف هم می روند که میزبان برای تثبیت صدرنشینی و آلبی سلسته برای صعود به جام جهانی تلاش می‌کند. به گزارش ایسنا، تیمهای فوتبال برزیل و آرژانتین حدود 17 ساعت دیگر (ساعت 3:15 بامداد جمعه) در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در بلو هوریزونته به مصاف هم می روند. صدرنشین مسابقات برابر آرژانتینی قرار می گیرد که در شرایط خوبی قرار ندارد و جایگاه ششم را به خود ...

نبرد بزرگ برزیل - آرژانتین؛ مسی رودرروی نیمار

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 20 آبان 1395 13:32


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , مسی ونیمار

برزیل و آرژانتین در مقدماتی جام جهانی 2018 در حالی به مصاف هم می روند که میزبان برای تثبیت صدرنشینی و آلبی سلسته برای صعود به جام جهانی تلاش می‌کند.

 به گزارش ایسنا، تیمهای فوتبال برزیل و آرژانتین حدود 17 ساعت دیگر (ساعت 3:15 بامداد جمعه) در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در بلو هوریزونته به مصاف هم می روند. صدرنشین مسابقات برابر آرژانتینی قرار می گیرد که در شرایط خوبی قرار ندارد و جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است. به همین خاطر امتیاز این بازی برای آلبی سلسته اهمیت زیادی دارد. آرژانتین نمی خواهد  از جام جهانی بیش از این دورتر شود و امیدوار است با بازگشت لیونل مسی بتواند پیروز میدان شود.

 

آمار

این دو تیم هفت بار در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر هم قرار گرفته‌اند. برزیل سه بار پیروز شده است و آلبی سلسته تنها دو بار. برزیل به عنوان میزبان دوبار در مقدماتی جام جهانی 2002 و 2006 پیروز شد و در آخرین بازی یعنی سال 2008 دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند.

 

آرژانتین از سال 2005 در بازی های رسمی نتوانسته است برزیل را شکست دهد. آخرین پیروزی در مونومنتال با ننتیجه سه بر یک به نفع آلبی سلسته به دست آمد.

 

سلسائو تنها تیمی است که در بازی های مقدماتی جام جهانی در خانه بدون شکست بوده است. این تیم در مجموع 50 بازی 38 پیروزی و 12 تساوی کسب کرده است.

 

برزیل در مقدماتی جام جهانی 2018 برزیل از 15 امتیاز ممکن در بازی های خانگی 13 امتیاز را به دست آورده است. این درحالی است که آرژانتین بهترین تیم مهمان بوده است و شکستی را تجربه نکرده و از 15 امتیاز ممکن 9 امتیاز کسب کرده است.

 

ترکیب احتمالی دو تیم

برای آرژانتین رومرو، سابالتا، اوتامندی، فونس موری، مس، انسو پرس، خاویر ماسچرانو، بیگلیا، آنخل دی ماریا، مسی و گونسالو ایگواین بازی خواهند کرد.

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , مسی ونیمار

 

در مقابل، آلیسون، دنی آلوس، مارکینیوس، میراندا، مارسلو، فرناندینیو، پائولینیو، رناتو آئو گوستو، کوتینیو، نیمار و گابریل خسوس در ترکیب برزیل حضور خواهند داشت.

 

تقابل نیمار و مسی

لیونل مسی و نیمار دو دوست و هم تیمی در بارسلونا در این بازی برابر هم قرار خواهند گرفت و هر یک برای پیروزی کشورشان تلاش خواهند کرد. مسی دوبار در مقدماتی جام جهانی با برزیل رو به رو شده است. در این بازی ها آلبی سلسته به همراه مسی یک تساوی و یک شکست در مقدماتی جام جهانی 2010 کسب کرد اما نیمار تنها یک بار با آرژانتین(سال 2015) رو به رو شده است.

 

هر دو بازیکن ستاره های تیم هایشان هستند و ممکن است یکی از این دو نفر نتیجه بازی را تغییر دهد.

 

البته مسی بدون شک برتر از مهاجم برزیلی است و آرژانتین بدون او نتایج ضعیفی گرفته است. مهاجم آرژانتینی در آخرین بازی باشگاهی اش درخشید و تمام جهان به تمجید از او پرداخت. باید دید مسی بامداد امروز میتواند همچون دیدار یکشنبه هفته جاری مانند یک نابغه عمل کند یا اینکه نیمار برزیل را نجات می‌دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه