تاریخ انتشار : شنبه, 09 آبان 1394 14:27. مهدی محمد نبی می گوید پرونده کارلوس کروش و آل اشپرت را او به کمیته انضباطی ارجاع نداده است. مهدی محمد نبی ، دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال می گوید او پرونده کارلوس کروش و آل اشپرت را به کمیته اخلاق نداده است. این درحالی است که ساعاتی قبل علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم و در واکنش به مصاحبه کارلوس کروش با خبرآنلاین ؛ گفته بود:«این پرونده را مهدی محمد نبی به کمیته اخلاق فرستاد نه من. ». اسدی که حالا وارد جنگی علنی با اسلام ...

نبی:من پرونده کروش را به کمیته اخلاق نفرستادم/حسنی خو دستور بررسی قرارداد آل اشپرت را به کفاشیان داد

تاریخ انتشار : شنبه, 09 آبان 1394 14:27


اخبار,اخبار ورزشی,مهدی محمد نبی

مهدی محمد نبی می گوید پرونده کارلوس کروش و آل اشپرت را او به کمیته انضباطی ارجاع نداده است.

مهدی محمد نبی ، دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال می گوید او پرونده کارلوس کروش و آل اشپرت را به کمیته اخلاق نداده است.

 

این درحالی است که ساعاتی قبل علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم و در واکنش به مصاحبه کارلوس کروش با خبرآنلاین ؛ گفته بود:«این پرونده را مهدی محمد نبی به کمیته اخلاق فرستاد نه من.»

اسدی که حالا وارد جنگی علنی با اسلامیان و تاج و باند اصفهانی های فوتبال شده اما توپ را هم به زمین مهدی نبی انداخته.

 

دبیرکل پیشین که از زمان رفتنش سعی کرده دور از فوتبال باشد ، می گوید:«راستش من مصاحبه را که خواندم ، ابر دیگر مسائل را بررسی کردم و یادم آمد آقای اسدی به کدام نامه اشاره دارند.

 

در دوره مسئولیت ما ، نامه ای را آقای حسنی خو رئیس حراست وزارت ورزش برای آقای کفاشیان فرستاده بودند.

 

این نامه هم کلی بود برای بررسی بندها و جزئیات قرارداد. آقای کفاشیان نامه را به من ارجاع دادند و من برای بررسی مجدد پاراف کردم به کمیته بازاریابی . آنجا نه اسمی از آقای کارلوس کروش در نامه بود و نه به کمیته اخلاق فرستاده شد. بعدش را دیگر نمی دانم چه اتفاقی افتاد چون دیگر در فدراسیون فوتبال نبودم.»

او بعد از جدایی آیا با کارلوس کروش در ارتباط است؟ نبی در این باره می گوید:«من همیشه آرزوی موفقیت برای تیم ملی داشتم. اخبار و بازی های شان را با هیجان تمام پیگیری می کنم اما متاسفانه یا خوشبختانه ، از زمان جدایی ام از فدراسیون فوتبال و تیم ملی ، این سعادت را نداشتم که با آقای کارلوس کروش و بازیکنان حتی تلفنی صحبت کنم. با این وجود ایمان دارم که این تیم با کارلوس کروش به جام جهانی روسیه صعود می کند.»

اخبار ورزشی - خبر آنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه