نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال ایران لغو شداخبار,اخبارورزشی,کارلوس کی روش

در حالی که قرار بود نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت 12:30 در روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شود، این نشست لغو شد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش پس از لغو این نشست خبری، در آستانه سال نوی خورشیدی ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز و آرزوی بهترین‌ها، موفقیت و سلامتی برای مردم ایران در سال 94 گفت: بر خلاف میل باطنی و هدفی که در ذهن دارم و با در نظر گرفتن آخرین اخبار راجع به کنفرانس قبل، اجبار پیدا کردم به این نتیجه برسم که در حال حاضر دلیلی برای برگزاری این نشست خبری وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: این را حق خود می‌دانم هر زمان نیاز به اطلاع‌رسانی به اذهان عمومی وجود داشت، خیلی سریع‌ راجع به حقایق و اتفاقاتی که مربوط به وظایف و مسئولیت‌های من در تیم ملی ایران است، اطلاع‌رسانی کنم. همچنین باید از اصحاب محترم رسانه به خاطر زحمتی که این اتفاقات برای آنها ایجاد کرده بار دیگر عذرخواهی کرده و از تک تک آنها تشکر کنم. در پایان تکرار می کنم که این اتفاقات بر خلاف میل باطنی و استانداردهای حرفه‌ای شخص من بوده است. بار دیگر نوروز بر تمام هواداران فوتبال و اصحاب رسانه مبارک.

قرار بود فردا علیرضا اسدی و کارلوس کی‌روش در دو نشست خبری جداگانه پاسخگوی خبرنگاران باشند که هر دو این نشست را لغو کردند. 

 
 اخبار ورزشی  -  سایت فدراسیون فوتبال

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه