تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 08:08. استقلال حالا فقط جام حذفی را دارد و می‌خواهد هر طور شده در این جام قهرمان شود. به گزارش خبرآنلاین، استقلالی‌ها بعد از اینکه لیگ برتر را از دست دادند، حالا فقط به جام حذفی دل بسته اند. آبی پوشان تهرانی باید در فینال جام حذفی که خرداد ماه برگزار می شود ذوب آهن را شکست بدهند و جام را بالای سر ببرند تا شاید این گونه ناراحتی هواداران خود را به پایان برسانند. از طرفی حریف استقلالی ها در فینال جام حذفی، یحیی گل محمدی و ذوب آهن هستند که حالا حضور یحیی ...

نصرالله عبداللهی: هر کسی می‌خواهد استقلال را قهرمان کند معطل نکند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 08:08


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,عبداللهی

استقلال حالا فقط جام حذفی را دارد و می‌خواهد هر طور شده در این جام قهرمان شود.

به گزارش خبرآنلاین، استقلالی‌ها بعد از اینكه لیگ برتر را از دست دادند، حالا فقط به جام حذفی دل بسته اند. آبی پوشان تهرانی باید در فینال جام حذفی كه خرداد ماه برگزار می شود ذوب آهن را شكست بدهند و جام را بالای سر ببرند تا شاید این گونه ناراحتی هواداران خود را به پایان برسانند.


از طرفی حریف استقلالی ها در فینال جام حذفی، یحیی گل محمدی و ذوب آهن هستند كه حالا حضور یحیی در راس كادر فنی این تیم اصفهانی باعث شده بحث استقلالی و پرسپولیسی بودن بیش از گذشته مطرح شود. پرسپولیسی ها امیدوارند یحیی فینال جام حذفی را ببرد تا استقلال در رسیدن به این جام هم ناكام بماند. اما نصرالله عبداللهی مشاور مدیرعامل استقلال در مورد این موضوع به خبرورزشی می‌گوید: «هر كسی می‌خواهد استقلال را قهرمان كند معطل نكند.» این صحبت عبداللهی به نوعی پاسخ به صحبت های یحیی هم هست كه گفته می خواهد فینال جام حذفی را از استقلال ببرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه