تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 20:00. هفته پایانی لیگ دسته اول؛. صنعت نفت آبادان به لیگ برتر صعود کرد/ فجر از لب چشمه تشنه برگشت!. هفته پایانی رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور با صعود تیم صنعت نفت آبادان به لیگ برتر همراه شد. به گزارش مهر، این هفته از مسابقات در شرایطی برگزار شد که قبل از این صعود تیم های پیکان و ماشین سازی تبریز به لیگ برتر قطعی شده بود و سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر شانزدهم از میان تیم های صنعت نفت آبادان و فجرسپاسی انتخاب می شد. دیدار حساس این دو ...

نفت آبادان صعود کرد/ بازگشت برزیل ایران به لیگ برتر

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 20:00


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

هفته پایانی لیگ دسته اول؛
صنعت نفت آبادان به لیگ برتر صعود کرد/ فجر از لب چشمه تشنه برگشت!

هفته پایانی رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور با صعود تیم صنعت نفت آبادان به لیگ برتر همراه شد.

به گزارش مهر، این هفته از مسابقات در شرایطی برگزار شد که قبل از این صعود تیم های پیکان و ماشین سازی تبریز به لیگ برتر قطعی شده بود و سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر شانزدهم از میان تیم های صنعت نفت آبادان و فجرسپاسی انتخاب می شد.

دیدار حساس این دو تیم عصر امروز دوشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان تیم صنعت نفت با برتری ۲ بر یک موفق شد جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند و فجرسپاسی شیراز یک فصل دیگر در حسرت لیگ برتر بماند و از لب چشمه تشنه برگردد.

* خونه به خونه بابل یک - داماش گیلان یک
* فولاد یزد یک - نفت مسجدسلیمان صفر
گل گهرسیرجان ۲ - ماشین سازی تبریز صفر
* پاس همدان ۳ - مس کرمان یک
* صنعت نفت آبادان ۲ - فجرسپاسی یک
* خیبرخرم آباد صفر - نساجی مازندران یک
* مس رفسنجان ۳ - گیتی پسند صفر
* پیکان تهران یک - شهرداری اردبیل یک
* آلومینیوم اراک ۳ - ایران جوان بوشهر ۲
* آلومینیوم هرمزگان یک - پارسه تهران یک

در پایان این دوره از مسابقات تیم های فوتبال پیکان تهران، ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان به لیگ برتر صعود کردند. تیم های فوتبال پاس همدان، گیتی پسند اصفهان، آلومینیوم هرمزگان، داماش گیلان و شهرداری اردبیل هم به لیگ دسته دوم سقوط کردند.

براساس تصمیم مسئولان سازمان لیگ قرار است فصل آینده لیگ دسته اول با حضور ۱۸ تیم برگزار شود به همین خاطر در پایان لیگ امسال پنج تیم به دسته دوم سقوط کردند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه