نفت و تراکتور بازهم مساوی کردند البته این بار بی جنجال!/ ملوان لیگ را با پیروزی آغاز کرداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

نفت و تراکتورسازی در هفته نخست لیگ برتر با هم به نتیجه تساوی بدون گل دست یافتند.

تراکتورسازی و نفت، دو مدعی اصلی لیگ امسال با تساوی لیگ را شروع کردند. دو تیمی که لیگ سال قبل با بازی مستقیم شان تمام شد، این بار در هفته اول با هم بازی کردند. تراکتورسازی که در فصل نقل و انتقالات تقریبا مجموعه ای از بهترین های لیگ را به تیمش آورده بود با ترکیبی جدید به مصاف نفتی رفت که باید تا چند هفته دیگر به لیگ قهرمانان آسیا برگردد. علی منصوریان در این بازی از جوانان جدیدی مثل عیسی آل کثیر در ترکیب ثابتش استفاده کرده بود. او البته این بار ارسلانش را که پدیده لیگ شده، یار ثابت کرده بود.


در مقابل تراکتورسازی که بازیکنان زیادی دارد، کلی ستاره هم غیر از 11 یار اصلی اش روی نیمکت داشت. بازی در تمام 90 دقیقه، هیجان بالایی پیدا نکرد و مشخص بود دو تیم هنوز خستگی تمرینات فشرده بدنسازی را دارند و برای فصلی طولانی آماده شده اند.


این بازی در نهایت بدون گل به پایان رسید و این بار در حالی که تقریبا 70 درصد استادیوم خالی از جمعیت بود، نه جنجالی داشت و نه خون و خونریزی شد. به عکس آخرین بازی دو تیم و آن شایعه کثیف!

----------------------------

ملوان لیگ را با پیروزی آغاز کرد/ شکست قهرمان جام حذفی در انزلی

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در روزی‌که سرمربی جدیدش سکونشین بود، در خانه برابر قهرمان جام حذفی فصل گذشته فوتبال ایران به پیروزی دست یافت.

در ادامه دیدارهای روز دوم از هفته اول رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز جمعه تیم‌های ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان برابر هم به میدان رفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود ملوان به پایان رسید.

در این بازی که با قضاوت تورج حق‌وردی در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد، آرش افشین در دقیقه ۶۱ گل برتری تیم ملوان را به ثمر رساند. این پنالتی توسط مهرداد قنبری و روی آرش افشین رخ داد که ضربه پنالتی را مازیار زارع زد اما مظاهری توپ را دفع کرد و افشین توپ برگشتی را به گل برتری ملوان تبدیل کرد.

از اتفاقات این بازی می‌توان به سکونشینی امیر قلعه‌نویی اشاره کرد. سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به دلیل صادر نشدن کارت مربیگری‌اش، از روی سکوها این بازی را به نظاره نشست و اکبر محمدی دستیارش، از کنار زمین این تیم شمالی را هدایت کرد.

در این بازی سیدحسین حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، عزت پورغاز، حسین ماهینی (۹۰- صادق محرمی)، احمد آهی (۴۶- عزیز معبودی)، مازیار زارع، سعید یوسف زاده، پژمان نوری، پویا نزهتی (۴۶- شهاب کرمی)، فرزاد حاتمی و آرش افشین برای تیم ملوان به میدان رفتند و رشید مظاهری، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، کریم قنبری، علی حمام، قاسم حدادی‌فر(۵۸- مهدی مهدی‌پور)، اکبر صادقی، احسان پهلوان (۸۱- مسعود حسن‌زاده)، کاوه رضایی، مهدی رجب‌زاده و مرتضی تبریزی (۷۰- محمدرضا حسینی) برای ذوب‌آهن بازی کردند.

ملوان با پیروزی مقابل ذوب‌آهن قهرمان جام حذفی فصل گذشته لیگ را به خوبی آغاز کرد تا با این نتیجه حواشی مربوط به مالکیت و مدیریت این باشگاه را پشت سربگذارد.

گزارش این بازی را در زیر می‌خوانید:
* ﺑﺎﺯی در ﻫﻭایی ﺁﻓﺘﺎﺑی و ﮔﺮﻡ ﺑﺮﮔﺰاﺭ ﺷﺪ و ﺩﻭ ﺗﻴﻢ ﺩﺭ شرایطی ﺑﺮاﺑﺮ ﺩﺭ ۱۰ ﺩﻗﻴﻘﻪ اﻭﻝ ﺑﺎﺯی ﺑﻪ اﺭﺯﻳﺎﺑی ﻫﻤﺪﻳﮕﺮ ﭘﺮﺩاﺧﺘﻨﺪ.

* ﺩﺭ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﻣﻠﻮاﻥ ﻣﻌﺘﻘﺪ ﺑﻪ ﻟﻤﺲ ﺗﻮﭖ ﺗﻮﺳﻄ ﺩﺭﻭاﺯﻩ‌ﺑﺎﻥ ﺫﻭﺏ‌ﺁﻫﻦ ﺩﺭ ﺧﺎﺭﺝ اﺯ ﻣﺤﻮﻃﻪ ﺟﺮﻳﻤﻪ ﺩاﺷﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺩاﻭﺭ ﭼﻨﻴﻦ اﻋﺘﻘﺎﺩی ﻧﺪاﺷﺖ.

* ﺩﺭ ﺩﻗﻴﻘﻪ ۳۲ ﺿﺮﺑﻪ ﻛﺎﺷﺘﻪ ﭘﮋﻣﺎﻥ نﻭﺭﻭﺭی ﺭﻭی ﺳﺮ ﻓﺮﺯاﺩ حاتمی ﻓﺮﻭﺩ ﺁﻣﺪ ﻛﻪ ﺩﺭﻭاﺯﻩ‌ﺑﺎﻥ ﺫﻭﺏ‌ﺁﻫﻦ اﺯ ﺭﻭی ﺳﺮ ﻭی ﺗﻮﭖ ﺭا ﺟﻤﻊ ﻛﺮﺩ.

* ﺑﺎﺯی در ﺩﻗﻴﻘﻪ ۳۵ ﺑﻪ ﺩﻟﻴﻞ ﮔﺮﻣﺎی ﻫﻮا ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺩﻭ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﺷﺪ ﺗﺎ ﺑﺎﺯﻳﻜﻨﺎﻥ ﺁﺏ ﺑﻨﻮﺷﻨﺪ.

* ﻧﻴﻤﻪ ﺩﻭﻡ ﺭا ﻣﻠﻮاﻥ ﺑﺎ ﻳﻚ ﺗﻌﻮﻳﺾ ﺁﻏﺎﺯ ﻛﺮﺩ و ﻣﺤﻤد نزهتی ﺟﺎی ﺧﻮﺩ ﺭا ﺑﻪ ﺷﻬﺎﺏ کرمی ﺩاﺩ.

* ﺗﻴﻢ ﻣﻠﻮاﻥ ﭼﻨﺪ ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﺭا ﺗﻮﺳﻄ ﻓﺮﺯاﺩ حاتمی و ﺁﺭﺵ اﻓﺸﻴﻦ اﺯ ﺩﺳﺖ ﺩاﺩ ﺗﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﺩﺭ ﺩﻗﻴﻘﻪ ۶۲ ﺑﻮﺳﻴﻠﻪ پاسی ﻛﻪ ﺑﺎ ﺿﺮﺑﻪ ﺳﺮ ﻓﺮﺯاﺩ حاتمی ﺑﻪ ﺁﺭﺵ اﻓﺸﻴﻦ ﺭﺳﻴﺪ، ﺩﻓﺎﻉ ﺫﻭﺏ‌ﺁﻫﻦ در ﻣﺤﻮﻃﻪ ﺟﺮﻳﻤﻪ ﻣﺮﺗﻜﺐ ﺧﻂﺎ روی اﻓﺸﻴﻦ ﺷﺪ و ﺩاﻭﺭ ﻧﻘﻂﻪ پنالتی ﺭا ﻧﺸﺎﻥ ﺩاﺩ. ﺿﺮﺑﻪ ﭘﻨﺎﻟﺘی ﻣﺎﺯﻳﺎﺭ ﺯاﺭﻉ ﺭا ﺩﺭﻭاﺯﻩ‌ﺑﺎﻥ ﺫﻭﺏ‌ﺁﻫﻦ ﺩﻓﻊ ﻛﺮﺩ اﻣﺎ ﺩﺭ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺁرﺵ اﻓﺸﻴﻦ ﺗﻮاﻧﺴﺖ ﺁﻧﺮا به ﮔﻞ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﻛﻨﺪ و ﺑﻪ ﺩﻟﻴﻞ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻥ ﭘﻴﺮاﻫﻦ اﺯ ﺗﻦ ﺑﺎ ﻳﻚ ﻛﺎﺭﺕ ﺯﺭﺩ ﺟﺮﻳﻤﻪ ﺷﻮﺩ.

* ﺑﺪﻳﻦ ﺗﺮﺗﻴﺐ ﺁﺭﺵ اﻓﺸﻴﻦ ﺩﺭ اﻭﻟﻴﻦ ﺣﻀﻮﺭﺵ در ﻣﻠﻮاﻥ اﻭﻟﻴﻦ ﮔﻞ ﺧﻮﺩﺵ ﻭ ﻣﻠﻮاﻥ ﺭا ﺩﺭ ﻟﻴﮓ ﭘﺎﻧﺰﺩﻫﻢ ﺑﻪ ﺛﻤﺮ ﺭﺳﺎﻧﺪ.

* ﭘﺲ اﺯ ﮔﻞ ﺩﻭﺗﻴﻢ ﺣﻤﻼﺕ ﺑﺴﻴﺎﺭی ﺭا روی ﺩﺭﻭاﺯﻩ ﻫﻢ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻧﺪ ﻛﻪ ﺛﻤﺮی ﺑﺮای ﻫﻴﭽﻜﺪاﻡ ﻧﺪاﺷﺖ و پس از ۷ دقیقه وقت اضافه، این بازی با برتری یک بر صفر ملوان به پایان رسید.

اخبار ورزشی - خبرآنلاین،مهر

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه