تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 بهمن 1395 22:18. به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و یکم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر روز یکشنبه در ورزشگاه آزاد�� برگزار شد و طی آن آبی پوشان ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دادند. در پایان این دیدار کاپیتان های دو تیم با یکدیگر درگیر شدند. کمیته انضباطی فدراسیون رای دیدار دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس را به شرح زیر اعلام کرد:. * مهدی رحمتی – بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل رفتار زننده با بازیکن تیم مقابل در وقت های پایانی مسابقه که ...

نقره داغ خشن‌های دربی ۸۴ / رحمتی ۳ بازی محروم شد، سیدجلال یک جلسه

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 بهمن 1395 22:18


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

به گزارش  مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و یکم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و طی آن آبی پوشان ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دادند. در پایان این دیدار کاپیتان های دو تیم با یکدیگر درگیر شدند. 

 

کمیته انضباطی فدراسیون رای دیدار دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس را به شرح زیر اعلام کرد:

 

* مهدی رحمتی – بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل رفتار زننده با بازیکن تیم مقابل در وقت های پایانی مسابقه که با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و همچنین تکرار تخلفات بعد از پایان مسابقه به دو جلسه محرومیت و مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا یک جلسه محرومیت تعلیقی وی به مرحله اجرا گذاشته می شود، برهمین اساس مهدی رحمتی سه جلسه محروم از همراهی تیم خود است.

 

* سیدجلال حسینی – بازیکن پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکن تیم مقابل به یک جلسه محرومیت و مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.  

 

* محمد خرمگاه – مربی استقلال تهران به خاطر اهانت و رفتار زننده به داور چهارم با توجه به سوابق قبلی به سه جلسه محرومیت و مبلغ ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

* تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی و پرتاب اشیاء و ترقه توسط تماشاگران این تیم به پرداخت مبلغ ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی 

 

* تیم استقلال تهران به خاطر فحاشی و پرتاب اشیاء و ترقه توسط تماشاگران این تیم و مصدوم نمودن بازیکن پرسپولیس با پرتاب سنگ مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

* مهدی طارمی و محسن مسلمان بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل درگیری با یکدیگر پس از پایان مسابقه به توبیخ کتبی و هر کدام به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. 

 

* گفتنی است تمامی آرا صادره شده قطعی است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه