نویدکیا: مشکلاتم با سپاهان حل شدنی نیست/ به عشق هواداران برگشتماخبار,اخبارورشی, محرم نویدکیا

 کاپیتان اسطوره ای تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه مشکلاتم با این باشگاه درون خانوادگی است، تاکید کرد: می دانم این مشکلات هرگز حل نمی شود.

محرم نویدکیا پس از وقفه ای طولانی از روز پنج شنبه در تمرینات تیم سپاهان شرکت کرد تا به شایعات پیرامون اختلافات شدید با باشگاه سپاهان و کادر فنی این تیم و حتی جدایی خود از این باشگاه خاتمه دهد.

نویدکیا در گفت و گویی درباره دلایل غیبت نسبتا طولانی اش از حضور در تمرینات سپاهان گفت: به هر حال مشکلاتی وجود داشت که به نظر من این مشکلات درون خانوادگی است و باید در خود خانواده حل و فصل شود و شاید قابل بازگو کردن نباشد.

نویدکیا ادامه داد: من از 14 سالگی تا امروز که 35 سال دارم در تیم سپاهان حضور داشتم و اینجا خانه من است اما قرار نیست هر مشکلی پیش می آید در موردش صحبت کرده و مسائل را بازگو کنم.

نوید کیا در گفت و گو با شبکه ورزش تاکید کرد: مهم این است که هیچ گاه این مشکلات حل نمی‌شود و آن‌ها در ذهن و دلم باقی خواهد ماند.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در بخش پایانی سخنان خود گفت: من همواره خودم را مدیون هواداران تیم سپاهان می دانم و به عشق آنها به سپاهان برگشتم و امیدوارم بتوانیم با حمایت همیشگی آنها باز هم روزهای خوش قهرمانی را تکرار کنیم.

 

 اخبار ورزشی -ایلنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه