تاریخ انتشار : جمعه, 02 بهمن 1394 09:06. جواد نکونام در ادامه فصل با پیراهن شماره 92 العربی به میدان می رود. شماره 6 سابق سایپا، با عقد قراردادی 4 ماهه به باشگاه العربی قطر، یکی از متمول ترین باشگاههای این کشور، ملحق شد. جواد نکونام درباره این انتقال به ایسنا گفت: «باشگاه العربی از مدت ها قبل به من پیشنهاد داده بود ولی به دلیل حضور در کوران مسابقات، ترجیح دادم همه چیز را به نیم فصل موکول کنم. پس از مذاکره با مسئولان سایپا، به قطر آمدم تا صحبت های لازم را با مسئولان این باشگاه انجام دهم. ص ...

نکونام : العربی روی انتخاب بازیکنان خارجی حساسیت دارد/توقعات از من و اشکان دژاگه بالاست

تاریخ انتشار : جمعه, 02 بهمن 1394 09:06


اخبار,اخبار ورزشی,جواد نکونام

جواد نکونام در ادامه فصل با پیراهن شماره 92 العربی به میدان می رود.

شماره 6 سابق سایپا، با عقد قراردادی 4 ماهه به باشگاه العربی قطر، یکی از متمول ترین باشگاههای این کشور، ملحق شد. جواد نکونام درباره این انتقال به ایسنا گفت: «باشگاه العربی از مدت ها قبل به من پیشنهاد داده بود ولی به دلیل حضور در کوران مسابقات، ترجیح دادم همه چیز را به نیم فصل موکول کنم. پس از مذاکره با مسئولان سایپا، به قطر آمدم تا صحبت های لازم را با مسئولان این باشگاه انجام دهم. صحبت های ما بسیار مثبت بود و در نهایت به توافق رسیدیم.»

او درباره انتخاب العربی توضیح داد: «این باشگاه، جزو بزرگترین باشگاههای قطر است و برای جذب بازیکنان خارجی حساسیت زیادی دارد. آنها با جذب اشکان دژاگه و همچنین پائولینیو که جزو گرانترین های لیگ قطر است، این حساسیت را نشان دادند. بسیار خوشحالم که چنین باشگاهی من را خواست.»

نکونام در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی می افتد که یک بازیکن در سن 35 سالگی، می تواند دوباره از لیگ ایران به یک باشگاه خارجی برود، گفت: «فقط تمرین و تمرین. من هیچگاه انگیزه ام را از دست ندادم و به جرات می گویم گاهی انگیزه ام به اندازه اولین روزهایی است که در لیگ برتر بازی می کردم. امسال هم تلاش کردم با آمادگی کامل برای سایپا بازی کنم و خدا را شکر می کنم همه چیز خوب پیش رفت و حالا هم توانسته ام به العربی ملحق شوم.»

او درباره کار با جان فرانکو زولا هم گفت: «افتخار بزرگی است که می توانم زیر نظر زولا کار کنم. او در دوران بازیگری فوق العاده بود و بازی های درخشانش در خاطر خیلی از ما هست. در مربیگری هم چهره ای موفق بوده و قطعا کار با او، باعث می شود تا چیزهای زیادی یاد بگیرم و در آینده موفق تر باشم.»

نکونام همچنین درباره همبازی شدن با اشکان دژاگه توضیح داد: «اشکان بازیکن بسیار خوبی است و خوشحالم دوباره کنار هم بازی می کنیم. از بازی کنار اشکان خاطره زیادی دارم. خوشحالم در العربی تنها نیستم. انتظارات از ما بسیار بالاست و قطعا تلاش هر دو ما این است که بهترین بازی ها را انجام بدهیم.»

 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه