تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 فروردین 1395 00:27. ازبکستان به قطر زمین می دهد. از آنها مجانی پذیرایی می کند. بهترین هتل ها و امکاناتش را در اختیارشان قرار می دهد تا آنجا اردو برگزار کنند. با آنها بازی دوستانه برگزار می کند. تازه متوجه می شوید که در مقدماتی جام جهانی چه اتفاقی افتاد. به گزارش خبر آنلاین، آنچه کارلوس کی روش پیش از سال تحویل درباره جام ملت های گذشته گفت، بی اندازه حس کنجکاوی را درباره فعالیت های زیرپوستی در فوتبال افزایش داد. عجیب تر اینکه بدانید، کارلوس کی روش نزدیک به سه ما ...

هشدار کی روش: فساد در فوتبال آسیا

تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 فروردين 1395 00:27


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

ازبکستان به قطر زمین می دهد. از آنها مجانی پذیرایی می کند. بهترین هتل ها و امکاناتش را در اختیارشان قرار می دهد تا آنجا اردو برگزار کنند. با آنها بازی دوستانه برگزار می کند... تازه متوجه می شوید که در مقدماتی جام جهانی چه اتفاقی ��فتاد

به گزارش خبر آنلاین، آنچه کارلوس کی روش پیش از سال تحویل  درباره جام ملت های گذشته گفت، بی اندازه حس کنجکاوی را درباره فعالیت های زیرپوستی در فوتبال افزایش داد. عجیب تر اینکه بدانید، کارلوس کی روش نزدیک به سه ماه قبل از جام ملت های استرالیا،  به مسئولان فدراسیون فوتبال هشدار داد و گفت: «در جام ملت ها همه چیز علیه ایران است. کشورهای عربی و تمام فوتبال آسیا. همینطور داورها. باید حواسمان به داورها باشد. داورها در مسابقات با تیم حریف خواهند بود....»


این حرف های کارلوس کی روش را آن روز کسی جدی نگرفت. بعدها، در جام ملت ها اتفاقات طوری رخ داد که همه هاج و واج مانده بودند که کی روش از پشت پرده ها خبر دارد یا اینکه نوستراداموس فوتبال است. وقتی در واپسین سال های 94 از او در این باره پرسیدیم گفت: «من به پشت پرده وصل نیستم. اینقدر در فوتبال تجربه دارم که بدانم دوروبرم چه اتفاقاتی می افتد.» او سپس یک درخواست داشت، درخواستی عاجزانه برای آنکه کمی از دردهایش کاسته شود؛ درد حذف از جام جهانی که گویا هنوز بر چهره غبار گرفته او نشسته است. کارلوس می گوید: « این حرف را فقط یک بار می زنم. می خواهم یک نفر پیدا شود و یک تحقیقات گسترده درباره جام ملت ها انجام دهد.»


این حرف های مهم اوست، مردی که انگار از همه پشت پرده ها خبر دارد. کسیکه در مقدماتی جام جهانی پیش بینی فوق العاده ای از تبانی قطر و ازبکستان داشت. وقتی همه خواب بودیم و نمی فهمیدیم در آسیا چه می گذرد، او بود که گفت: «ببینید.... ازبکستان به قطر زمین می دهد. از آنها مجانی پذیرایی می کند. بهترین هتل ها و امکاناتش را در اختیارشان قرار می دهد تا آنجا اردو برگزار کنند. با آنها بازی دوستانه برگزار می کند... تازه متوجه می شوید که در مقدماتی جام جهانی چه اتفاقی افتاد؟» قطر بعد از مقدماتی در ازبکستان اردو زد و روزهایی را در آنجا گذارند، همان تیمی که اینقدر از ازبک ها گل خورد که مانع از صعود مستقیم ایران به جام جهانی شود. قطری ها تصور می کردند ایران به کره می بازد و اگر با گل آوراژ بالا به ازبکستان ببازند، این تیم به جام جهانی خواهد رفت.


حال؛ این فعالیت ها پشت پرده ادامه دارد و هیچ چشمی به سادگی نمی تواند آنها را ببیند. چه باور کنیم چه باور نکنیم، قاره آسیا و آفریقا، به دلیل آنکه هنوز به اندازه آمریکا و اروپا پیشرفت نکرده اند، بیشتر از هر نقطه دیگر دنیا در خطر هستند. اگر باور ندارید، اتفاقات بازی ایران و عراق را در جام ملت ها به یاد بیاورید.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه