هفته پایانی تیر ماه؛ استقلال و پرسپولیس در مونیخ دربی برگزار می‌کنند!. تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 13:15. اسپانسر مشترک سرخابی‌های پایتخت برنامه جدیدی برای دو تیم دارد. به گزارش خبرآنلاین؛ یک ماه تا شروع لیگ هفدهم زمان باقی مانده و تیم‌های در حال آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌ها هستند. به خصوص سرخابی‌های پایتخت که در فصل نقل‌وانتقالات نیز فعالیت زیادی داشته‌اند. در این بین اسپانسر مشترک تیم‌های استقلال و پرسپولیس تصمیم جالبی برای دو تیم گرفته است. قرار شده با نظر این حامی مشترک، دو ...

هفته پایانی تیر ماه؛ استقلال و پرسپولیس در مونیخ دربی برگزار می‌کنند!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 تیر 1396 13:15


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, استقلال و پرسپولیس

اسپانسر مشترک سرخابی‌های پایتخت برنامه جدیدی برای دو تیم دارد.

  به گزارش خبرآنلاین؛ یک ماه تا شروع لیگ هفدهم زمان باقی مانده و تیم‌های در حال آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌ها هستند. به خصوص سرخابی‌های پایتخت که در فصل نقل‌وانتقالات نیز فعالیت زیادی داشته‌اند.

 

در این بین اسپانسر مشترک تیم‌های استقلال و پرسپولیس تصمیم جالبی برای دو تیم گرفته است. قرار شده با نظر این حامی مشترک، دو تیم پیش از آغاز فصل جدید (هفته آخر تیر ماه) در دیداری دوستانه در شهر مونیخ به مصاف هم بروند. آبی‌پوشان تهرانی ۱۲ تیر ماه برای برگزار اردو راهی ارمنستان و سپس آلمان خواهند شد. پرسپولیسی‌ها نیز بعد از برگزاری اردوی اکراین خود را به مونیخ خواهند رساند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه