همه می‌خواهند مرا بزنند

اخبار,اخبار ورزشی, تیم فوتسال دبیری تبری


اخبار ورزشی  - وحید شمسایی :
همه می‌خواهند مرا بزنند/ آرزو می‌کنم فصل زودتر تمام شود/ پیشنهاد 600 میلیونی دادم

بازیکن - مربی تیم فوتسال دبیری تبریز با اشاره به مشکلات حاشیه‌ای که برای این تیم در هفته‌های جاری رخ داده است به انتقاد از شرایط حاکم بر لیگ برتر فوتسال پرداخت و گفت: آرزو می‌‎کنم که فصل هر چه زودتر تمام شود چونکه اتفاقات عجیب و دور از ذهنی در لیگ ما رخ داده است. حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که قطعا در پایان لیگ آنها را مطرح خواهم کرد.

وحید شمسایی در گفتگو با مهر، در خصوص مصدومیت خود بیان کرد: من از ناحیه کمر مصدوم شدم و حتی شب گذشته هم از درد نتوانستم خوب بخوابم. راه رفتن برایم سخت است و به طور خمیده راه می‌روم. منتظرم تا امروز جواب MRI بیاید و پزشک تیم نتیجه را اعلام کند. در هر صورت فعلا نمی‌توانم تمرین کنم.

وی با اشاره به برتری این هفته تیم خود برابر منصوری قرچک بیان کرد: خدا را شکر در یک بازی سخت توانستیم سربلند بیرون بیاییم. تیم منصوری اگر این بازی را می‌برد مدعی قهرمانی می‌شد و با تمام قوا به مصاف ما آمد ولی بازیکنان دبیری حساسیت کار را می‌دانستند و توانستند 3 امتیاز با ارزش را کسب کنند.

بازیکن مربی تیم دبیری در خصوص هجمه‌ای که در هفته های اخیر علیه این تیم به وجود آمده است، گفت: نمی‌دانم چه چیزی بگویم. آرزو می‌کنم که این چهار هفته تمام شود و هر چه زودتر به پایان فصل برسیم. امسال در لیگ اتفاقات عجیب و غریبی را شاهد بودیم و حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که می‌خواهم بعد از پایان فصل عنوان کنم.

شمسایی ادامه داد: انگار همه لیگ یک طرف قرار گرفتند و دبیری را مقابل خود قرار دادند. همه می‌خواهند مرا بزنند. هر هفته یک بهانه هست تا روی سر ما بریزند. آنها مرا بی جهت دو جلسه محروم کردند و حتی نگفتند که بیا و پاسخ بده. من نمی‌گویم که نبود خودم باعث شد دو بازی را ببازیم ولی وابستگی که در تیم ایجاد می‌شود اثر خود را می‌گذارد. البته باید بگویم که در بازی با راه ساری زمانی باخیتم که خیلی حرف و حدیث‌ها وجود داشت و خدا را شکر که با این باخت خیلی چیزها ثابت شد. صداقت ما واقعا ثابت شده است.

وی با د��وار خواندن شرایط این تیم برای قهرمانی در هفته‌های باقی مانده تاکید کرد: این چهار بازی که در پیش داریم هر هفته حکم قهرمانی را برای ما دارد. ما دو بازی سخت خارج از خانه داریم که کارمان بسیار دشوار است و اگر همین تمرکز را حفظ کنیم می‌توانیم برای قهرمان شدن گام برداریم.

 شمسایی در خصوص پیشنهاد تیم چینی به وی برای بازی در این تیم بیان کرد: تیمی که به من پیشنهاد داده شن ژن نیست. برای من در این  شرایط دیگر بازی کردن مهم نیست و فقط به تجارت و بعد اقتصادی آن فکر می‌کنم برای همین یک پیشنهاد خیلی سنگین به آنها دادم که اگر بپذیرند بعد از لیگ به چین می‌روم.

وی در این باره به خبرنگار مهر گفت: سال گذشته من برای هر بازی 16 هزار دلار از شن ژن گرفتم که به همراه بازی در آسیا برای 26 روز حضور در این تیم در مجموع 358 میلیون تومان از این تیم دریافت کردم. امسال به تیم چینی گفتم که برای هر بازی 35 هزار دلار دریافت می‌کنم و برای 40 روز به آنها گفتم که 600 میلیون می‌خواهم. شرایط من دیگر طوری نیست که به بازی در یک لیگ دیگر فکر کنم و برای همین پیشنهاد سنگین را ارایه کردم و تنها به خاطر پول بیشتر حاضرم به چین بروم.
اخبار ورزشی - مهر

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه