واکنش باشگاه سپاهان به افشای لیست قرارداد نجومی بازیکنان این تیم

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار ,اخبار ورزشی ,افشای لیست قرارداد نجومی بازیکنان سپاهان

 

اخبار ورزشی - سپاهان ریز قراردادهای این تیم را تکذیب کرد

باشگاه فولادمبارکه سپاهان روز شنبه با انتشار بیانیه ای - ارقام منتشره در رسانه ها در مورد قرارداد بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه را نادرست دانست.

به گزارش ایرنا، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در این بیانیه نوشت : در آستانه شروع فصل نقل وانتقالات لیگ چهاردهم، متاسفانه برخی رسانه ها و بعضی افراد سودجو مبادرت به انتشار ارقام کاملا نادرست از مبالغ قرارداد فصل گذشته شماری از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه کرده اند.

درخبرهای منتشره از قرارداد بازیکنان سپاهان عنوان شده که محرم نوید کیا، یعقوب کریمی، شهاب گردان،علی حمودی،مجتبی جباری، آرش افشین، هادی عقیلی و شجاع خلیل زاده قراردادهای بالای یک میلیارد تومان داشته اند و به این ترتیب این تیم بیشترین تعدادبازیکنان میلیاردی رادارد.ضمن آنکه یعقوب کریمی بایک میلیارد و 700 میلیون تومان گرانقیمت بازیکنان این تیم بوده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: باشگاه سپاهان هدف ازانتشاراین ارقام از سوی این رسانه ها را ایجاد جو بدبینی و فرافکنی نسبت به باشگاه های شهرستانی می داند،زیرا هدف این رسانه ها و افراد سودجو این است که افکار را از سمت و سوی اصل موضوع دور کنند تا فضای نامناسب و جو مسموم در فصل نقل و انتقالات به وجود آید.

باشگاه سپاهان در این بیانیه آورده است : ارقام منتشر شده در مورد قرارداد بازیکنان این باشگاه کذب محض است و از مسوولین رسانه ها می خواهیم که ازانتشار این گونه اخبار که مورد تایید منابع رسمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیست، خودداری کنند.

درادامه این بیانیه آمده است: این باشگاه پیگیری موضوع از طریق مراجع ذیصلاح و برخورد با عاملان انتشار این نوع اخبار را حق قانونی خود می داند.

پیش از این وزارت ورزش و جوانان مبالغ قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس تهران را که تحت پوشش این وزارتخانه هستند به صورت رسمی منتشر کرد.

مسوولان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر عزم جدی این وزارتخانه برای مقابله با افزایش بی رویه قرارداد بازیکنان و در راستای شفاف سازی از دیگر باشگاه ها خواستند تا قرارداد بازیکنان و کادرفنی خود را منتشر کنند.

با توجه به این درخواست به نظر می رسد که مسوولان ارشد شرکت فولاد مبارکه سپاهان برای جلوگیری از انتشار اخبار نادرست، می توانند مبالغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال خود در سالهای اخیر را به صورت رسمی منتشر کنند.
اخبار ورزشی - ایرنا

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه