واکنش تند قهرمانی به حکم جدید محرومیتش

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی ,محسن قهرمانی

 

اخبار ورزشی - حالم از این فوتبال به هم می خورد؛
واکنش تند قهرمانی به حکم جدید محرومیتش

داور کنار گذاشته شده فوتبال ایران گفت: «ده سال که نه، صد سال من را محروم کنند و امیدوارم دوستان در کمیته استیناف شب ها با وجدان راحت خوابیده و کابوس نبینند.»

محسن قهرمانی در خصوص رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال که مبنی بر محرومیت ده ساله وی از داوری و فعالیت امور مرتبط به فوتبال اظهار داشت: «من تا به امروز نه نامه ای برای تجدیدنظر به استیناف نوشته ام، نه درخواستی از این کمیته داشته و نه آنها مرا احضار کرده اند. بنابراین نمی دانم کمیته استیناف بر چه اساسی این رای را صادر کرده و من را ده سال محروم کرده است.»

وی افزود: «دست دوستان در کمیته استیناف درد نکند و امیدوارم شب ها با وجدان راحت خوابیده و کابوس نبینند. من آنها را به خدا واگذار می کنم. خدا جای حق نشسته است و هر اتفاقی که می خواهد بیفتد. بنابراین ده سال که نه، صد سال من را محروم کنند.»

داور محروم شده فوتبال کشورمان عنوان کرد: «من یک سوال از شما دارم، مگر در قوانین فیفا نیامده که اگر فردی از اهالی فوتبال از چنین تخلفی مطلع باشد او نیز باید تا آخر عمر از هر گونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم شود؟ اتفاقی که اخیرا در فوتبال اروپا افتاد.»

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر مشغول به چه کاری هستید و آیا رقابت های لیگ برتر را دنبال می کنید تصریح کرد: «در حال حاضر من دیگر با فوتبال هیچ کاری ندارم و هیچ بازی لیگ را هم دنبال نکرده ام. متاسفم از اینکه عمرم را در ورزش و فوتبال این کشور هدر داده ام و متاسفم از اینکه به خاطر داوری در این فوتبال سلامتم را به خطر انداختم و 50 کیلو وزن کم کرده ام. امیدوارم با رفتن من معضلات و مشکلات و ناپاکی های فوتبال ما برطرف شود. از این فوتبال حالم به هم می خورد و فقط زندگی ام را دنبال می کنم.»
اخبار ورزشی - کاپ

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه