واکنش حسین توکلی در برابر اتهام ملی پوش دوپینگی وزنه برداری

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی, حسین توکلی

 

 اخبار ورزشی - سکوت حسین توکلی در برابر اتهام ملی پوش دوپینگی وزنه برداری

 سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در قبال اتهام شاگردش روزه سکوت گرفته است.

روز گذشته بود که مصطفی خلیلی ملی پوش دوپینگی وزنه برداری در گفت و گویی حسین توکلی(سرمربی تیم ملی) و کیانوش باقری یکی از وزنه برداران را متهم کرد پودرهایی که باعث مثبت اعلام شدن دوپینگش شده را از آنها گرفته است!خلیلی دراین مصاحبه گفته بود:«5 دقیقه بعد از شروع مسابقه، کیانوش باقری پودری را آورد و خواست که بخورم ولی من گفتم که بدنم به چنین پودرهایی عادت ندارد و ممکن است بعد از حرکات یک ضرب خالی کنم اما حسین توکلی گفت که اشکالی ندارد. من به حرف سرمربی اعتماد کردم و آن پودر را خوردم.»

او در بخش دیگری از این مصاحبه سرمربی تیم ملی را به گرفتن پول متهم کرد و گفت:«من از همه دیرتر به اردوی تیم ملی رسیدم چون مصدوم بودم. بعد از اینکه به اردو آمدم توکلی گفت که فدراسیون تیم را از نظر دارویی حمایت نمی‌کند و از خانواده‌ها درخواست پول کرد. بچه‌ها هم از یک تا 4 میلیون تومان پول دادند ولی من پولی نداشتم که بدهم.»

صحبت های ملی پوش وزنه برداری در حالی مطرح است که حسین توکلی فعلا سکوت اختیار کرده است.او از روز گذشته تا به امروز تلفن همراهش را پاسخ نمی دهد و حتی حاضر نشده تا حرف های شاگردش را تکذیب کند.باید دید وقتی سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت که روزه سکوتش را بشکند چه توضیحی در این باره خواهد داد.
اخبار ورزشی - خبر آنلاین

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه