تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 اردیبهشت 1395 12:15. ب��د از تکذیبیه باشگاه استقلال نسبت به درگیری رحمتی و پزشک این تیم، کاپیتان استقلال بیانیه ای صادر کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از بازی استقلال مقابل صبای قم خبر درگیری مهدی رحمتی و دکتر نوروزی در رسانه ها مخابره شد که صبح امروز باشگاه استقلال آن را تکذیب کرد. بعد از آن مهدی رحمتی با بیانیه ای به شایعات پایان داد. رحمتی نوشت:" این روزها ، دشمنان استقلال برای تخریب تیم و قهرمان نشدن دست به هر کاری می زنند . این فصل ، به انتشار بیش از حد اخبار کذ ...

واکنش رحمتی به درگیری با دکتر نوروزی / دروغ می گویند تا استقلال به حاشیه برود

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 12:15


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

بعد از تکذیبیه باشگاه استقلال نسبت به درگیری رحمتی و پزشک این تیم، کاپیتان استقلال بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از بازی استقلال مقابل صبای قم خبر درگیری مهدی رحمتی و دکتر نوروزی در رسانه ها مخابره شد که صبح امروز باشگاه استقلال آن را تکذیب کرد. بعد از آن مهدی رحمتی با بیانیه ای به شایعات پایان داد. رحمتی نوشت:" اين روزها ، دشمنان استقلال براي تخريب تيم و قهرمان نشدن دست به هر كاري مي زنند .


اين فصل ، به انتشار بيش از حد اخبار كذب و دروغ عادت كرده ام . چون اونايي كه دستشون از استقلال كوتاه شده نمي خوان اين تيم موفق بشه و هوادارا شاد باشن . خط ميدن ، به قول خودشون جريان سازي كنن تا استقلال و رحمتي رو بزنن . خدا ناظر بر همه رفتار و عملكرد ماهاست .


من از سال ٧٩ دكتر نوروزي رو ميشناسم و هميشه در مصدوميت ها و سختي ها كنارم بوده . اونايي كه منو و دكتر رو ميشناسن ميدونن كه دكتر براي من مثل برادر بزرگه . خبرسازي دروغ و كثيف اخرش راه به جايي نميبره . اينجا بازهم از زحمات دكتر نوروزي ، دكتر ستوده و خانم محمدي تشكر مي كنم كه هميشه به من لطف دارن ."
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه