واکنش عجیب سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان به رای AFC. تاریخ انتشار : جمعه, 28 اسفند 1394 16:13. سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان واکنش عجیبی بعد از رای کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازی کردن در کشور ثالث داشت تا جایی که این رای را به همبستگی اسلامی بین کشورها ربط داد. به گزارش ایسنا ، کنفدراسیون فوتبال آسیا در دعوای ایران و عربستان به سود سعودی‌ها رای داد تا جایی که با پیشنهاد آن‌ها که بازی کردن در کشور ثالث بود موافقت کرده است این در حالی است که ایران چنین تصمیمی را قبول ندارد و ورزش وزیر تاکی ...

واکنش عجیب سخن��وی فدراسیون فوتبال عربستان به رای AFC

تاریخ انتشار : جمعه, 28 اسفند 1394 16:13


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , فدراسیون فوتبال عربستان

سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان واکنش عجیبی بعد از رای کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازی کردن در کشور ثالث داشت تا جایی که این رای را به همبستگی اسلامی بین کشورها ربط داد.

به گزارش ایسنا ، کنفدراسیون فوتبال آسیا در دعوای ایران و عربستان به سود سعودی‌ها رای داد تا جایی که با پیشنهاد آن‌ها که بازی کردن در کشور ثالث بود موافقت کرده است این در حالی است که ایران چنین تصمیمی را قبول ندارد و ورزش وزیر تاکید کرده است که باشگاه های ایرانی تنها در خاک خود برابر نمایندگان سعودی به میدان خواهند رفت.

عدنان المعیبد سخنگوی رسمی فدراسیون فوتبال عربستان در گفت و گویی که با سایت الریاضیه عربستان داشت اظهار نظر عجیبی را بر زبان آورد تا جایی که تاکید کرد همبستگی اسلامی باعث شد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا رای به برگزاری بازی در کشور ثالث بدهد.

او گفت: حکم AFC برای بازی کردن در کشور ثالث نشانه قدرت و سلامت موضع گیری عربستان و قدرت نمایندگان ما در AFC بود و گذشته از این نوعی همبستگی اسلامی وجود داشت و کنفدراسیون فوتبال آسیا را وادار کرد تا چنین تصمیمی را بگیرد. از AFC برای گرفتن چنین تصمیمی تشکر می کنیم. همه کشورهای عربی اعلام کرده اند که آماده میزبانی بازی‌های ما با ایران هستند و این اختیار را داریم تا هر کشوری را که دوست داریم از امارات گرفته تا قطر و بحرین را به عنوان میزبان خود انتخاب کنیم.


  اخبار  ورزشی  -  ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه