واکنش علیرضا جهانبخش به حرف های علی پروین. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 02 دی 1395 09:11. وینگر راست تیم‌ملی می‌گویند تعریف پروین از او باعث افتخار است. به گزارش خبرآنلاین؛ اخیرا علی پروین در مصاحبه ای اعلام کرد جهانبخش، طارمی و سردار آزمون در حال حاضر بهترین مهره های هجومی فوتبال ایران هستند. جهانبخش در واکنش به حرف های پروین می گوید: «این افتخار است که یکی مثل آقای پروین از من تعریف کند. خب علی آقا نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. ایشان از افتخارات ملی و باشگاه بزرگ پرسپولیس هستند. نکته جال ...

واکنش علیرضا جهانبخش به حرف های علی پروین

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 02 دی 1395 09:11


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,علیرضا جهانبخش

وینگر راست تیم‌ملی می‌گویند تعریف پروین از او باعث افتخار است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ اخیرا علی پروین در مصاحبه ای اعلام کرد جهانبخش، طارمی و سردار آزمون در حال حاضر بهترین مهره های هجومی فوتبال ایران هستند. جهانبخش در واکنش به حرف های پروین می گوید: «این افتخار است که یکی مثل آقای پروین از من تعریف کند. خب علی آقا نیازی به تعریف و تمجید من ندارد.

 

ایشان از افتخارات ملی و باشگاه بزرگ پرسپولیس هستند. نکته جالبی که من درباره آقای پروین فهمیده ام این است که هیچوقت درباره بازیکنان قدیمی و بازیکنان جدید ایران منفی صحبت نمی کند. ایشان همیشه مثبت حرف می زند و واقعا این نکته برای من خیلی جالب است. توجه کرده ام، حتی در برهه ای که دوست داشتند ایشان را وارد حاشیه کنند، چنین کاری نکردند. این حرف ها را به این دلیل نمی زنم که از من تعریف کرده اند. دارم واقعیت را درباره ایشان می گویم. این دید مثبت شان واقعا نکته مهمی است. نشان می دهد که ایشان یک آدم بزرگ هستند. تشکر می کنم که از من تعریف کردند و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشند.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه