واکنش مدیرعامل راه آهن به حکم جنجالی کمیته استینافاخبار,اخبارورزشی,علیرضا رحیمی

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن گفت:حاضرم با صالحی مناظره کنم تا ثابت کنم چه قانون شکنی هایی در این کمیته انجام می‌شود.

علیرضا رحیمی در گفت و گو با  فارس در خصوص رای صادره توسط کمیته استیناف مبنی بر سقوط راه آهن به لیگ آزادگان اظهار داشت: بنده ارادت خاصی به آقای صالحی دارم اما با اعلام این رای سوالاتی برای من مطرح می‌شود که معتقدم کمیته استیناف به خصوص صالحی باید به آن پاسخ بدهند،

وی افزود: اول اینکه این کمیته باید بگوید که تخلف کمیته انضباطی در اعلام رای اولیه چه بوده و کجا را اشتباه کرده است؟ دوم اینکه آیا باید اعلام این رای یک ماه طول بکشد؟ سوم اینکه آقایان کمیته استیناف شما تا دیروز رای نهایتان اعلام بازی سه بر صفر به سود پیکان کرده بودید چرا این حکم را ابلاغ نکردید؟ از دیروز تا امروز چه اتفاقاتی در کمیته استیناف رخ داده که چنین رایی امروز صادر می‌شود؟

رحیمی تاکید کرد: مساله بعد این است که آی تی سی موتومبا را فدراسیون صادر کرده است. وقتی این کارت بازی صادر می‌شود هر کجا هم که تخلف شده باشد به ما چه ارتباطی دارد؟ ضمن آنکه باز تاک��د می‌کنم من روز گذشته با چشمان خودم دیدم که رای سه بر صفر به سود پیکان اعلام شده اما چرا رای تغییر کرد؟ حتی حاضرم با صالحی مناظره کنم تا ثابت کنم چه قانون شکنی هایی در این کمیته انجام می‌شود.

رحیمی در ادامه گفت و گو با فارس در خصوص اینکه در رای صادره تخلف راه آهن محرز شده است گفت:وقتی با صراحت این موضوع را می‌گویند دو بحث حقوقی پیش می‌آید. چون آنها گفته اند راه آهن می‌دانست تخلف صورت گرفته و این تهمت است و باید در قوه قضائیه پاسخگو باشند. بحث دوم هم ورزشی است و باید در فدراسیون مطرح شود.من با اجازه ای که از هیات مدیره راه آهن گرفته ام در حالی که مسئولیتی در این باشگاه ندارم رسیدگی به این پرونده را در دست گرفتم و به هر راه قانونی حتی فیفا و قوه قضائیه قدم می‌گذارم تا این مساله پیگیری شود.

رحیمی تصریح کرد:مسابقات تمام شده و کی از چهل سال به این طرف پیش آمده که بعد از اتمام بازی ها چنین رایی صادر شود؟ اصلا چه مانعی سر راه بوده که رای سه بر صفر به نفع پیکان اعلام نشده است؟ در هر صورت من تمامی راه‌های قانونی را می‌روم و صالحی باید ثابت کند که راه آهن از این تخلف اطلاع داشته است.

 

 اخبار  ورزشی  -  فارس

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه