تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 دی 1394 22:45. رکوردار سنگین‌وزن وزنه‌برداری جهان در واکنش به محرومیتش. لوچف: دوپینگ؟ دروغ است/ این موضوع سیاسی است و می‌خواهند ورزش روسیه را خراب کنند. وزنه‌بردار سنگین‌وزن روس که در مسابقات جهانی آمریکا موفق به شکستن رکورد جهان و ثبت آن به نام خود شد، شایعه مثبت شدن دوپینگش را دروغ دانست. در حالی که فدراسیون جهانی وزنه‌برداری و رسانه‌های روسی از مثبت اعلام شدن نمونه A آزمایش دوپینگ وزنه‌بردار سنگین‌وزن روس در مسابقات جهانی آمریکا موفق به شکستن رکورد حسین رضازاده ...

واکنش وزنه بردار روس به خبر محرومیتش

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 دی 1394 22:45


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


رکوردار سنگین‌وزن وزنه‌برداری جهان در واکنش به محرومیتش
لوچف: دوپینگ؟ دروغ است/ این موضوع سیاسی است و می‌خواهند ورزش روسیه را خراب کنند

وزنه‌بردار سنگین‌وزن روس که در مسابقات جهانی آمریکا موفق به شکستن رکورد جهان و ثبت آن به نام خود شد، شایعه مثبت شدن دوپینگش را دروغ دانست.

در حالی که فدراسیون جهانی وزنه‌برداری و رسانه‌های روسی از مثبت اعلام شدن نمونه A آزمایش دوپینگ وزنه‌بردار سنگین‌وزن روس در مسابقات جهانی آمریکا موفق به شکستن رکورد حسین رضازاده و ثبت آن به نام خود شده بود خبر داده‌اند، اما وی هنوز این موضوع را باور ندارد و آن را دروغ خواند.

لوچف در گفت‌وگو با خبرگزاری اسپورت روسیه در این مورد گفت: دوپینگ؟ اینها همه دروغ است، چون می‌خواهند موفقیت من را پاک کنند. من به صورت منظم تست می‌دادم و اصلاً چنین چیزی صحت ندارد.

وی ادامه داد: این موضوع سیاسی است و می‌خواهند ورزش روسیه را خراب کنند و یک بازی علیه ورزش روسیه است که به هیچ عنوان درست نیست. در حال حاضر سردرگم هستم، اما مطمئنم که به هیچ دارویی آلودگی ندارم. تمریناتم را رها نمی‌کنم و به تمریناتم ادامه می‌دهم.

به گزارش خبرگزاری اسپورت روسیه، نمونه آزمایش A این وزنه‌بردار مثبت اعلام شده است. وی درخواست نمونه B را ارائه کرده است.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه